Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

120 Cap Master Silkroad | 77 DG Database - Client

mamed

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
18
Merhabalar Sevgili Vsro.org Forum Kullanıcıları ;

3 Eylül 2018
Yılında Açılmış Olan 120 Cap Sistemini Sizlerle Paylaşıyorum. Umarım İşinize Yarar.

Diğer Paylaşımlarımda İlk Olarak Vsro Org Ailesine Sunulacaktır.

Dosyalarda Yer Alan Account ve Karakter Bilgileri Sıfırlanarak Yüklenmiştir.

Not : Server Hakkında Bilgiyi İnternetten Araştırma Yaparak Bulabilirsiniz. O Zamanlarda Oynayan Oyuncular Paylaşım Yapmış Halen Daha GooGLe de Görünmektedir.

Databaseye Ait Fazla Resim Yok Fakat Video Olarak Buraya Atabildim. Videoda 15 DG ye Kadar Görünür. Sistem İçinde 77 DG Yer Almaktadır.

Databaseyi Güvenle Kullanabilirsiniz.

Vsro Org Adresiyle Daha Çok Paylaşımlar Beğeni Atmayı Unutmayın... ;)

Database Hakkında Soru ve Sorunlarınız Olursa PM ile Direk Bana Ulaşabilirsiniz.

Q2v4pk.png

X69DP7.png

Database MegaNz Sistemine Yüklenmiştir. İndirmek İçin " M " Logosuna Tıklayabilirsiniz.

Client Media Fire Üzerinden İndirebilirsiniz. İndirmek İçin " MediaFire " Logosuna Tıklayabilirsiniz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.