Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

zeopanel
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Yardım Maxiguard skill bastırmak

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Örneğin karakter b.a ya girince %20 damage sc açsın çıkınca kapatsın gibi bir şey yapmak istiyorum fakat skill bastırmak için bir örnek bulamadım böyle bir şey var mı varsa çok mu komplike bir şey? Bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum ondan bazı şeylerin örnekleri gerekiyor

Yardımlarınız için teşekkürler.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,765
Ödül Puanları
113

burdaki olayla yaparsın
region belirtirsin vb oradaysa bassın orada değilse basmasın diye ayarlarsın.

1718115160173.png

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8

burdaki olayla yaparsın
region belirtirsin vb oradaysa bassın orada değilse basmasın diye ayarlarsın.

Ekli dosyayı görüntüle 18873
peki bunu bir title yada Achievement a bağlayabilir miyiz ? örneğin sadece belirtilen title yada Achievement'ı seçtiğinde bir skillin gelmesi eğer onu kullanmıyorsa kapanması gibi. Sanırım ayrı bir prosedür yazılması gerekiyor

Darkterror

Whoami
Elite
Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
_OnLoadingScreen kullanırsan daha faydalı olur senin için. Ondan hariç _Achievementstatusten achivement durumunu çeken bir declare achievementı halleder. skill bastırmayı da _Addlivetimedjob u kullanırsan olur.

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
_OnLoadingScreen kullanırsan daha faydalı olur senin için. Ondan hariç _Achievementstatusten achivement durumunu çeken bir declare achievementı halleder. skill bastırmayı da _Addlivetimedjob u kullanırsan olur.
_Addlivetimedjob'a bastırdığımız skill i kapattıra bilir miyiz peki ? yoksa oda başka bir prosedürden mi

Thor852

WTB Mjolnir
.
Alınan Beğeni
1,855
Ödül Puanları
93
Tam olarak nasıl birşey yapmak istiyorsun ona göre yardımcı olarak

Alınan Beğeni
103
Ödül Puanları
43
_Del proc olmadığı için istediğini yapamazsın sadece buff verebilirsin

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,080
Ödül Puanları
93
_Addlivetimedjob'a bastırdığımız skill i kapattıra bilir miyiz peki ? yoksa oda başka bir prosedürden mi
negatif değer ile sildirebilirsin

Paylaştığım dynamic buff sisteminde hem canlı skill verdirme hemde canlı skill sildirme mevcut oradan kopya çekebilirsin

Daha doğrusu verdiğin type göre timetokeep tipi değişiyor. epoch time şeklinde verdirirsen kolayca sildirebilirsin diğer türlüde negatif değer ile silinir

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.