Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Md5 şifreleme!

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar;

Sql'den md5 ile oluşturulan şifreleri sitede görmek için herhangi bir panel var mı yada bu oluşturulmuş md5 şifrelemeyi tekrar normal haline döndürmek gibi bir yol var mı daha öncesinde bir php Panel'de sql'deki şifreleri normal olarak gösterdiğini duymuştum. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.

Ü

Üye silindi 1104

Merhaba Arkadaşlar;

Sql'den md5 ile oluşturulan şifreleri sitede görmek için herhangi bir panel var mı yada bu oluşturulmuş md5 şifrelemeyi tekrar normal haline döndürmek gibi bir yol var mı daha öncesinde bir php Panel'de sql'deki şifreleri normal olarak gösterdiğini duymuştum. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.
bende bulamadığım bi md5 mevcut kali işletim sistemine sahip birisi çözerse sevinirim arcane vıı serverinde soyacağım bir çar varda :D
7e9521ba0aaf7a0369d71c96df404b8c

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
Md5 kırıcı diye bir şey yok, decoder sitelerde şansını deneyebilirsin. Bu siteler yıllardır biriktirdiği veritabanlarına dayanır, md5 doğrudan geri çevirilemez.

Ü

Üye silindi 1104

Md5 kırıcı diye bir şey yok, decoder sitelerde şansını deneyebilirsin. Bu siteler yıllardır biriktirdiği veritabanlarına dayanır, md5 doğrudan geri çevirilemez.
Kali linux işletim sisteminde brute force tarzı işlem yapılsa ne kadar sürede 1 md5 bulabilir.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,013
Ödül Puanları
214
Md5 in algoritmasını çok iyi biliyorum istediğim şifreyi çözebilirim.128 bitten oluşan bu hash kaynaklarını zamanında Kriptografi dediğimiz tersine mühendislikle çözüyordum.Oluşan bu Kümeleri şemalara bölerek istedigim functionu çözebilirim.

Ü

Üye silindi 1104

Md5 in algoritmasını çok iyi biliyorum istediğim şifreyi çözebilirim.128 bitten oluşan bu hash kaynaklarını zamanında Kriptografi dediğimiz tersine mühendislikle çözüyordum.Oluşan bu Kümeleri şemalara bölerek istedigim functionu çözebilirim.
Cozermisin Rica etsem ?
7e9521ba0aaf7a0369d71c96df404b8c

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
yarımcı olabilecek misin peki ?

Ü

Üye silindi 1104

bende istiyorum yardımını yarın betadan çıkıyor çar soymam lazım bir kaç tane teşekkürler şimdiden :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.