Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Medusa teleport aktif olmuyor

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
b4'te ki medusa teleport taşının oraya gidiyorum smcden zamanını ayarlıyorum sitede aktif bir şekilde gözüküyor medusa ama teleport taşında ışınlanma hiç bir şekilde açılmıyor kapı açıldı şeklinde yazıda gelmiyor hangi tablolara bakmam gerekiyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
Smc > Schedule da China Tomb kısmında ekli satırda tarih kontrolü yapın.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
O satırdan bi ekran görüntüsü paylaşır mısınız?
Orada sorun yoksa tetikleyicileri bozuktur, onlar sağlamsa gameserver değiştirip denemelisiniz.

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
O satırdan bi ekran görüntüsü paylaşır mısınız?
Orada sorun yoksa tetikleyicileri bozuktur, onlar sağlamsa gameserver değiştirip denemelisiniz.
denedim tekrar sorunsuz şekilde odaya kadar çıktım ben bu medusa attığında janganda bir teleportum var oraya nasıl bağlarım bunu direk b6 ya ışınlanmayı nasıl yaparım 1 bölümdeki uniqler tek tek çıkıyor 2.bölümdeki uniq yerinde en az 10 tane çıkıyor böyle bir sorunda var ama ben onları kullanmadan direk b6 ya gitmesini yapmam gerekiyor teleport ile alakalı ama nereyi nereye bağlamam gerekiyor

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
_RefTeleLink ve Tab_RefNest üzerinden istediğiniz ayarlamaları yaparsınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.