Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Paylaşım Mega.Nz link downloader - Mega limitlerine takılmayın.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Değerli arkadaşlar,

Forumda göremediğim faydalı ve ihtiyaç duyulacak bir indirme programını paylaşıyorum.
>>> <<<

Şu an ki güncel version Installer (Latest: v2.9.2)
En üstündeki sürümde tinyurl bağlantısını copy-paste yaparak indirebilirsiniz.

Kullanımı:
1- Programı kurun,
2- Settings kısmından indirme klasörünüzü belirleyin... ( Ayarlarda : Max Connection Numbers: kısmı 3 olarak kalsın. 3'den büyük olursa mega tarafından kara listeye alınabilirsiniz ve indirme de problemler çıkabilir. Şahsen ben bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım 3 ile.)
3- Program açıkken indirmek istediğiniz dosyanın mega linkini tarayıcınızda açın ve bağlantı adresini adres çubuğundan kopyalayın. Size programa ekleyeyim mi diye soracak.. Ekle dediğinizde; üste eklenen dosyalardan birine tıklayıp START'a basın.. indirdiğiniz dosya bitince yine üst bölmeden sıradaki dosyalarınızı seçe seçe aşağı bölmeye taşıyıp START diyip indirebilirsiniz.

Güncel sürümleri takip ederek indirin, yeni sürüm gelince bir önceki sürüm indirmiyor çünkü.

Mega.PNG

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Arkadaşlar VT eklemedim çünkü herhangi bir upload yapmadım. Programın kendi sitesidir.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Çok eski bir program bu, Mega'yı ilk bulduğum zamanlar bunu kullanıyordum.
Sonra limitlere takılmaya başlamıştı, bende üyelik açıp indirmeye başlamıştım mega'dan.
Ama çok sağlam program.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.