Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Merak ettigim bi konu var

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Uzun zamandir vsrodan uzak kaldim daha doğrusu bırakmıştım yine niyetlendim daha onceden server actim sunucular yuzunden kapattip hep yeni bi server acicam bu konuda vsro guard olsun files olsun cok sey fixli ve guvenlik acisindan baya ilerlemiş. oyunda reset, swich, box, scroll gibi prosedürler eklemek istemiom nedenide saglikli deil veya dp yi sisiriyor gameserver obj artiyor bunun hakkinda düşüncemi aydinlatcak varmi kafama takilan zararlimi zararsizmi iyi forumlar ☺

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
artık oyunlar tamamen yazılımsal döneme girdi
oyunun iskeletini hazırla sonra event botu koy buna döndü
bir event botun içinde 20 ye yakın etkinlik
artı güvenlik koy oyunu ac haline geldi
reset, swich, box, scroll gibi prosedürler eklemek istemiom
buna gelince tabiki log ne kadar yük alırsa iştemci tarafı o kadar etkilenir

bunları koyup koymaman senin tasarladığın oyuna baglı

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
artık oyunlar tamamen yazılımsal döneme girdi
oyunun iskeletini hazırla sonra event botu koy buna döndü
bir event botun içinde 20 ye yakın etkinlik
artı güvenlik koy oyunu ac haline geldi
reset, swich, box, scroll gibi prosedürler eklemek istemiom
buna gelince tabiki log ne kadar yük alırsa iştemci tarafı o kadar etkilenir

bunları koyup koymaman senin tasarladığın oyuna baglı
dedigin gibi yük bindiriyor. gift box yerine jevelboxu baz aldim reset scrollara gerek yok emek acicam zaten. korkum sunuculardan yana

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Uzun zamandir vsrodan uzak kaldim daha doğrusu bırakmıştım yine niyetlendim daha onceden server actim sunucular yuzunden kapattip hep yeni bi server acicam bu konuda vsro guard olsun files olsun cok sey fixli ve guvenlik acisindan baya ilerlemiş. oyunda reset, swich, box, scroll gibi prosedürler eklemek istemiom nedenide saglikli deil veya dp yi sisiriyor gameserver obj artiyor bunun hakkinda düşüncemi aydinlatcak varmi kafama takilan zararlimi zararsizmi iyi forumlar ☺
Scrollar gameserver'a yük oluşturmaz log proclarını dikkatli yazdıktan sonra hiç bir sorun oluşturmaz. Log proclarının oyuncu her işlem yaptıgında tetiklendiğini göz önünde bulundurun yazarken yeterli. 5ms üzeri proclar dead proctur ona göre test ederek yazmanız gerekiyor. Test etmeden öncede db ye 5~6m veri girdisi yapmanız lazım ki net sonucu göresiniz.
Piyasada bulunan arab query'leri koyarsanız oyunda lag yaratması normal olur :D

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İşi bildikten sonra 1000 tane de sistem koysanız farketmez. Sql zaten gameserver ile haberleşirken binlerce işlem yapıyor. Örn: _Char , İtems, inventory gibi..

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
İşi bildikten sonra 1000 tane de sistem koysanız farketmez. Sql zaten gameserver ile haberleşirken binlerce işlem yapıyor. Örn: _Char , İtems, inventory gibi..
normal gift box gibi prosedörler düzgünse problem olmaz diyon

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
normal gift box gibi prosedörler düzgünse problem olmaz diyon
Tabi, Kullanilan prosedurlerin gameserverdan cliente giden packet verilerilerileri ile optimize bir sekilde calismasi gerekiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.