Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Merhaba İtem artı Değeri Hakkında Bir sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
selamun aleyküm arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım illkez görüyorum duyan bilen belki vardır
11 Dg yada 12 Dg de olmadı 13 Dg'de iteme +12 üzeri +değeri kazandırdığında Return Cektiğinde Yeniden +12
olarak kalıyor Databasede bir prosedür mü bunu ceviriyor yoksa başka bir işlemmi var
mesela +12/ +13 eyükseltiyorum Return cektiğinde+12 'ye geri dönüyor

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
selamun aleyküm arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım illkez görüyorum duyan bilen belki vardır
11 Dg yada 12 Dg de olmadı 13 Dg'de iteme +12 üzeri +değeri kazandırdığında Return Cektiğinde Yeniden +12
olarak kalıyor Databasede bir prosedür mü bunu ceviriyor yoksa başka bir işlemmi var
mesela +12/ +13 eyükseltiyorum Return cektiğinde+12 'ye geri dönüyor
_AddLogİtem prosedürüne bak. Sınırlama eklemişlerdir.

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
if(@Operation = 90)
begin
declare @itempls VARCHAR(5)
select @itempls = OptLevel from SRO_VT_SHARD.dbo._Items where Serial64 = @ItemSerial
if(@itempls='13' or @itempls='14' or @itempls='15' or @itempls='16' or @itempls='17' )
begin
update SRO_VT_SHARD.._Items set OptLevel=12 where Serial64 = @ItemSerial

end

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
KONU ÇÖZÜMLENDİ TEŞEKKÜRLER :)
Arkadaşımın dediği Gibi Addlog item kısmına artı değer 12 'yi gectikten sonra Return cektiğinde 12'ye dönmesi icin prosedür yazilmis :)

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.