Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Merhaba Vsro.org Sakinleri

Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Şov yaptılar, kimseye telif atamıyor, öyle bir hakkı yok.
Oyun üzerinde bile değişiklik yapma hakkı yok, sadece isim hakkı var ellerinde TR SRO diye, bu kadar.

Açılan oyunu görmediniz mi? Onca yaygara yaptılar "old school" diye, açılan oyun iSRO'nun aynısı tamamen pay2win. :D
Sensin deyip geçmek gerek.
Bende öyle düşünüyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ben ilk abimle başlamıştım oyuna daha çok küçükken mesela abim zamanında botlar olduğundan dolayı bırakmıştı ve knight online'a yönelmişti komple fakat ben bu oyundan bir haz bir tat aldığımdan dolayı hala bırakamadım şu oyun içerisinde gerçekten tat almak için oynayan var mıdır daha hiç bilmiyorum. Insanlar artık oyunu rekabete taşıdılar :( Evet oyunda rekabet olması önemlide gerçekten rekabetinde sınırını oyuncular açtı...
Bende 6. Sınıfta başlamıştım her sabah okula gidiyorum diye İnternet kafeye giderdim. O zaman da sabahın köründe okul başlıyordu baya uzakta bir Cafe vardı erken açan sürekli oraya giderdim. Birgün babam yakaladı okuldan kaçmayayım diye bilgisayar aldı. Sanırım yanlış yaptı 😂😂

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,913
Ödül Puanları
113
Sensin deyip geçmek gerek.

Bende 6. Sınıfta başlamıştım her sabah okula gidiyorum diye İnternet kafeye giderdim. O zaman da sabahın köründe okul başlıyordu baya uzakta bir Cafe vardı erken açan sürekli oraya giderdim. Birgün babam yakaladı okuldan kaçmayayım diye bilgisayar aldı. Sanırım yanlış yaptı 😂😂
Oda iyimiş haha :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,913
Ödül Puanları
113
Konuyu senle ben için açmışlar baksana iyi konuştuk artık uyuma zamanı. 😂 Hayırlı geceler dilerim hocam, her şey gönlünüzce olsun. İnşallah birgün bot olmayan bir server bulursunuz ve mutlak huzura erersiniz.
İyi geceler hocam oynadığımız bir server vardı ama oda çok sıktı ondan dolayı bu sıralar anime izliyorum ve forumla ilgileniyorum :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.