Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Merhaba

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Biraz geç oldu kusura bakmayın
Herkese merhaba, ismim Tolga 29 yaşındayım. 2008 yıllarında başladığım Isro serüvenine çok kaliteli yıllarım geçti çok kaliteli insanlar tanıdım ve bir o kadarda kalitesiz insanlarla tanıştım bunları ben 13 ve 20 yaşları arasında yaşadım Isro serüveninde sadece Aege serverinde oyunumu oynadım ve oynadığım oyun değildi benim için gerçek hayattaymış gibi insanlarla konuşuyordum her saatin her dakikanın benim için önemi gerçekten anlatılmaz bazıları oyunu oyun için oynardı biz ise oyunu gerçekten yaşıyorduk ve oyunda rahmetli olan bir abimiz vardı özgür diye özgür abiyi bir kez gördüm ondan hariç hiç bir şekilde görmedim onun için serverde yapılan yürüyüşler ve onun için yapılan her şey hiç bir şekilde unutulmuyor ve en özlediğim en sevdiğim yıllarda o yıllardı oynadığım oyun süresince kesmediğim unique yoktu rev6 hep bizim adımızla dolardı o zamanlar rekabeti çok severdim vsro dan önce en basit haliyle emulator şeklinde olan bir sro dosyaları vs vardı ilk zamanlarda onları kurmayı kurcalamayı çok severdim heves ettiğim ve hoşuma giden şeylerle uğraşmayı çok seviyordum sonradan mahallemizde ilk vsro ile tanışan ben oldum kurulumun gerçekleştirdim ve amatör şekilde oyun açma tecrübesine sahip oldum :) normalde bu foruma daha önceden katıldım ama tam olarak kendi üyeliğimi kurarak 2020 yılında giriş yapmış bulunuyorum son zamanlarda her şeyi hevesli bir şekilde öğrenmeye çalışıyorum insanlara yardımcı olmak çok hoşuma gidiyor yeri geliyor zamanımdan ayırıp her konuda destek olmak istiyorum elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

oyunda yaşadığım bir sürü şey var ama inanın buraya sığmaz arkamdan vuran mı dersin ve kendini bana kanserli olarak tanıtan mı dersin bunlardan biraz bahsetmek istiyorum çünkü hiç birini dışa vuran birisi değilim bazen insan anlatmak ister ya o zaman bu zaman olduğunu düşünüyorum benim o zamanlar oyunda populerliğim çoktu ve kendisini bana kanser hastası olduğunu ve ömrünün az kaldığından bahsetti ve ben bunları duyduktan sonra bunu hiç bir şekilde oyunda yeri geldi telefondan hiç bir şekilde yanımdan ayırmadım artık benim kardeşim gibi olmuştu ve o dönemler oyundan tanıştığım bir kız arkadaşımda vardı bunu kız arkadaşım ile aramıza aldık yalnız kalmasın diye her ortamımıza soktuk 1 sene devam eden bir arkadaşlığım ve kız arkadaşım vardı sonlara doğru gelindiğinde yanına gitmeye karar vermiştim arkadaşım ile anlaşmıştım ve bu arada kanseri bir şekilde yendiğini bahsetmişti o zamanlar biz bunları bilmezdik çünkü çocuktuk ve herkeste olduğu gibi bendede o zamanlar bir tartışma konusu olmuştu ve ayrılmıştık 5 6 ay kendinisi bekledim zaten ama benden ayrıldığından 1 ay sonra kanserli bahsettiğim kişi ile birlikte olmaya başladı belkide durum daha önceden vardı bunu bana 5 6 ay sonra geri gelip 2 3 sayfa şeklinde yazdığı yazı ile öğreniyorum ve benden özür diliyor bu şekilde bir hata yaptığını söylüyor bende kendimi bildiğim ve karşı tarafı sevdiğim için her şekilde kabul ediyordum ve bir süre sonra tekrar ayrılıp bitiriyoruz.

Biraz uzun oldu sadece yaşadıklarımı anlatmak ve tanışmak istedim başınızı ağırttıysamda şimdiden özür dilerim Herkese bol forumlu zamanlar diliyorum

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,493
Ödül Puanları
113
Hoşgeldin dünyayı yakarsa garipler yakar 🚬
Baştan sona okudum istediğin zaman 15 günlük edit sunucu benden sana hediye
Sevenin halinden sevenler anlar🥹

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Hoşgeldin dünyayı yakarsa garipler yakar 🚬
Baştan sona okudum istediğin zaman 15 günlük edit sunucu benden sana hediye
Sevenin halinden sevenler anlar🥹
hoş bulduk beni anlaman bile bana yetti teşekkür ederim <3

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Aç bir Tuğçe - Kurban olduğum kendini kuş gibi hafiflemiş hisset. ;)

Haya maalesef ki bizler için çok kısa, kafaya hiç bir şeyi takmaya değmiyor.
Dünde kalmamak, yarına bakmak gerek. Çektiğin acıyı en iyi anlayacaklardan biriyim, emin ol değmiyor hacım.
Bir bakmışsın evlenmişsin, bir bakmışsın çocuğun olmuş o zaman da aklına geliyor ama acısını hissetmiyorsun. :)

Vakit ayırıp, geçte olsa kendini bizlere tanıttığın ve senin için acı ve özel olan hikayeni bizlerle paylaştığın için teşekkürler Tolga.

İyi ki bizimlesin. :)

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Aç bir Tuğçe - Kurban olduğum kendini kuş gibi hafiflemiş hisset. ;)

Haya maalesef ki bizler için çok kısa, kafaya hiç bir şeyi takmaya değmiyor.
Dünde kalmamak, yarına bakmak gerek. Çektiğin acıyı en iyi anlayacaklardan biriyim, emin ol değmiyor hacım.
Bir bakmışsın evlenmişsin, bir bakmışsın çocuğun olmuş o zaman da aklına geliyor ama acısını hissetmiyorsun. :)

Vakit ayırıp, geçte olsa kendini bizlere tanıttığın ve senin için acı ve özel olan hikayeni bizlerle paylaştığın için teşekkürler Tolga.

İyi ki bizimlesin. :)
iyi ki bende bu foruma giriş yapmışım diyorum kafamı dağıtıp zaman geçiriyorum hobilerimi gerçekleştiriyorum <3

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.