Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Milli Eğitim Bakanı Müjdeyi Verdi: 20 Bin Ek Atama

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Anadolu Ajansı’nın Editör Masası programının konuğu olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 20 bin ek öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. Daha önce de 20 bin öğretmen atamasının müjdesini veren Bakan Selçuk, ekonomideki düzelmeye istinaden ek olarak 20 bin öğretmen için daha kontenjan açıldığını duyurdu.

Ekonomideki düzelme için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ile Hazine ve Maliye Bakanı berat Albayrak’a ek kontenjan için teşekkürlerini iletti.

20 Bin Ek Öğretmen Ataması Ne Zaman Olacak?

Bakan Selçuk öğretmen atamalarının ne zaman olacak sorusuna da cevap verdi. Öğretmen atamalarının ilkinin şubat ayında olabileceğini ya da okul açılmadan önce yeni sezonda atamaların yapılacağına değindi. Uzun zamandır öğretmen adaylarının bu haberi beklediğini belirten Bakan Selçuk, kendisinin de gelişmeler karşısında çok mutlu olduğunu söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Müjdeyi Verdi: 20 Bin Ek Atama