Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü mob kayıb oluyor arkadaşlar ++ atıgım uniq yazısı çıkmadan oda kayıb oluyor sebep ?

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mob kayıb oluyor arkadaşlar ++ atıgım uniq yazısı çıkmadan oda kayıb oluyor sebep ?

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mob rate düşürdüm geri 51000 çıkıyor aynısı oluyr

Oyla 0

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
mob rate düşürüyorum yine aynı

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Level aralıklarına göre düşürebilirsiniz. Normal solo rate 4-5 bunu ayarlarken 5 yapın. Oyun içinde kolay kasılıyorsa 1-69 e kadar mob ratesini 4 yapabilirsiniz. 69-110 aralığını 5 yapabilirsiniz gibi.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Neyi çalıştıramadınız? nasıl çalıştıramadınız? açıklar mısın

Oyla 0
Alınan Beğeni
142
Ödül Puanları
43
Neyi çalıştıramadınız? nasıl çalıştıramadınız? açıklar mısın
Hocam aşağı konudaki kodu kullandım bütün mob ratelerini değiştirmek istedim minlvl kısmına 1 maxlvl kısmına 120 yazdım maxspawn 4 yazdım saniyeleride arttırdım ama hala 49 binlerde geziyor.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 505

bu kod kullanıldıgında fgw box kutularıda artıyor bılıyorsunuzdur umarım onlarıda tek tek duzeltmenız gerekır.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Hocam aşağı konudaki kodu kullandım bütün mob ratelerini değiştirmek istedim minlvl kısmına 1 maxlvl kısmına 120 yazdım maxspawn 4 yazdım saniyeleride arttırdım ama hala 49 binlerde geziyor.
Oyun kapalıyken deneyip açar mısınız oyunu?
Süreyi arttırmaya gerek yok. O respawn süresi o şekilde iyi. (4-5 de olabilir)

Oyla 0
Alınan Beğeni
142
Ödül Puanları
43
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.