Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Mob Slot Değiştirme ''Bölgeye Göre'' [New]

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,052
Ödül Puanları
93
Merhaba!
Daha önceden slot değiştirme Query ile (Genellikle '' Kingwalley, Salt Post, Roc Mauntain, ve Samarkand) değiştirmiş olduğumuz mobların
daha sonra sadece bir kısmını (Örnek: sadece Roc Mountaindeki mobları değiştirmek) farklı moba dönüştürmek çok fazla uğraştırıcı oluyor.
forum geneline baktığım kadarıyla bu konu hakkında herhangi bir kısa yol göremedim ve yazmış olduğum bu Query'i sizlerle paylaşmak istedim.
Umarım işinize yarar :)
NOT: DATABASE YEDEĞİNİZİ MUTLAKA ALIN !

Tüm bölgelerde değişiklik yapmak isterseniz bu konumu inceleyebilirsiniz;

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,336
Ödül Puanları
93
Faydalı paylaşım için teşekkürler

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Merhaba!
Daha önceden slot değiştirme Query ile (Genellikle '' Kingwalley, Salt Post, Roc Mauntain, ve Samarkand) değiştirmiş olduğumuz mobların
daha sonra sadece bir kısmını (Örnek: sadece Roc Mountaindeki mobları değiştirmek) farklı moba dönüştürmek çok fazla uğraştırıcı oluyor.
forum geneline baktığım kadarıyla bu konu hakkında herhangi bir kısa yol göremedim ve yazmış olduğum bu Query'i sizlerle paylaşmak istedim.
Umarım işinize yarar :)
NOT: DATABASE YEDEĞİNİZİ MUTLAKA ALIN !

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tüm bölgelerde değişiklik yapmak isterseniz bu konumu inceleyebilirsiniz;
Paylaşım için teşekkürler

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.