Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Mobları kestiğimde tekrar spawn olmuyorlar

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Mobları kestiğimde tekrar spawn olmuyorlar. Nasıl çözeceğim bu durumu?

Ü

Üye silindi 3096

40537 ve çok az çıkıyor mob
kaç gs kullanıyorsun ?

jangan caveyle işin yoksa kodları maximumda kullan şu kodları sırayla okut ardından sv komple kapat tekrar girsene moblar kaybolabilir eğer tek gs kullanıyorsan ben 4 gs kullanıyordum her şehirde 50 k mob vardı :D jangan 50 k hotan 50 k dowhang 50 k gibi

eğer tek gs kullanıyorsan moblar sürekli kaybolabilir ek ip varsa bir kaç gs daha kur :D

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kod:

Oyla 0
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
kaç gs kullanıyorsun ?

jangan caveyle işin yoksa kodları maximumda kullan şu kodları sırayla okut ardından sv komple kapat tekrar girsene moblar kaybolabilir eğer tek gs kullanıyorsan ben 4 gs kullanıyordum her şehirde 50 k mob vardı :D jangan 50 k hotan 50 k dowhang 50 k gibi

eğer tek gs kullanıyorsan moblar sürekli kaybolabilir ek ip varsa bir kaç gs daha kur :D

Kod:

Kod:

1 gs kullanıyorum, biraz araştırdım gsyi nasıl çoğaltıcağımı çözemedim. Senin gibi 3-4 gs nasıl yapabilirim?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.