Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım Unique'den spawn olan elite ve mobları kaldırma

Arbys

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
18
Selamlar , forumda @MarsEDIT arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımı mevcut. Fakat bu query sadece tg,uri,lord vesaire gibi standart uniquelerin mob ve elitelerini kaldırıyor. Job cave de bulunan uniquelerin ve diğer eski & yeni uniquelerin moblarını kaldırmıyor .

Bu nedenle ben de konu açıp paylaşma gereği duydum. Yanıt olarak eklersem arada kaynayabilirdi. Ek olarak query bu şekilde daha kısa ve tek bir query ile uniquelerden tüm summon mobları kaldırabiliyoruz

Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
Selamlar , forumda @MarsEDIT arkadaşımızın konu ile ilgili paylaşımı mevcut. Fakat bu query sadece tg,uri,lord vesaire gibi standart uniquelerin mob ve elitelerini kaldırıyor. Job cave de bulunan uniquelerin ve diğer eski & yeni uniquelerin moblarını kaldırmıyor .

Bu nedenle ben de konu açıp paylaşma gereği duydum. Yanıt olarak eklersem arada kaynayabilirdi. Ek olarak query bu şekilde daha kısa ve tek bir query ile uniquelerden tüm summon mobları kaldırabiliyoruz
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Greetings, our friend @MarsEDIT has a post on the subject in the forum. However, this query only removes mobs and elites of standard uniques such as tg, uri, lord etc. It does not remove the mobs of the uniques in the job cave and other old & new uniques.

That's why I felt the need to open a topic and share it. If I added it as an answer it might boil over. Additionally, the query is shorter this way and we can remove all summon mobs from uniques with a single query.
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
health to you!

MrLeon

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
tyyyy

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.