Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Model swicher ısınlanıyor ama degişmiyor

Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Arkdadaşlar model swicher ekledim fakat 1 2 3 4 vs yazan yerlere 10 degre normal itemlerin id lerimi gelmesi gerek yoksa model swicherlerin mi ?

3556

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Olditem kısmına değişecek olan eski itemi newiteme kullandığında dönüşücek itemin idlerini giriceksin mesela olditeme 10 dg item idsini gir newiteme 11 dg item idsini gir. 10 dg item 11 dg görünümüne döner.

Oyla 0
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Şuan işteyim ne yazık ki yoksa bağlanır yapardım daha açıklayıcı anlatıyım.

OldItem yazan kısıma yani 1 2 3 4 kısmına 10 dg itemin ID'sini gir RefObjCommon'dan alıp daha sonra NewItem kısmına 11 dg item id'sini gir RefObjCommon'dan alıp satırı kaydet Sr_Shardmanager ve Sr_gameserver'ı resetle ve dene olacaktır.
NOT: OldItem dediği eski itemi NewItem dediği yeni itemin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Peki ikinci kısıma refobjcommonda en son eklediğin rarelerin idsini yazıyorsun dimi eğer böyle yapıyorsan ve olmuyorsa başka yerde sorun vardır

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.