Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Model Switcher & Upgrade System Prosedür

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "Nọc độc, bài đăng: 51956, thành viên: 762"]
Tôi chia sẻ các thủ tục nâng cấp và chuyển đổi mô hình mà tôi đã viết.
Nó rất đơn giản để sử dụng. Đừng quên chỉnh sửa tên bảng theo chính bạn và thay đổi chúng trong quy trình.

[Nội dung ẩn]
[/ TRÍCH DẪN]

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kendi yazmış olduğum upgrade ve model switcher prosedürlerini sizlerle paylaşıyorum.
Kullanımı gayet basit. Tablo isimlerini kendinize göre düzenleyip prosedür içerisinde değiştirmeyi unutmayınız.

[Gizli İçerik]

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eklemesi kolay sa bir deneyeyim

Srolaz

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
tşkk
eyvallah

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
ost: 51956, member: 762"]
Kendi yazmış olduğum up
Kendi yazmış olduğum upgrade ve model switcher prosedürlerini sizlerle paylaşıyorum.
Kullanımı gayet basit. Tablo isimlerini kendinize göre düzenleyip prosedür içerisinde değiştirmeyi unutmayınız.

[Gizli İçerik]

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.