Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113
wp2221063.jpg

Metin2 oyununda birebir turnuvalarını yada asıl adı ile pvp turnuvalarını kazanmak için hangi karakter daha iyidir ve nasıl bir gelişim yapmak gerekir?

Aslına bakarsanız iyi diye bir karakter yoktur.
Zihinsel savaşcı sağlamdır, Şura bitiricidir. Ninja hızlıdır vsvs.. Ben oyunda en çok bedensel savaşcıdan zevk alıyorum diyorsanız en iyi karakter size göre o dur.

Suraları düşünürsek, Adil efsunlanmış 8 karakter (bedensel, zihinsel, karabüyü, büyülü silah, bıçakçı, okçu, ejderha gücü, iyileştirmeci) birbirine ölümüne dalsa muhtemelen en son ayakta kalacak KARABÜYÜ sura olacaktır. Ancak sorun şu ki; karabüyü suraların bu kadar dayanıklı olmasından dolayı oyundaki çoğu kişi ilk olarak kendilerini karabüyü suralara karşı güçlendirmeye yönelik efsun diziyor. Bu nedenle hala körü körüne karabüyünün en “iyi” karakter olduğunu iddia etmek biraz basmakalıp düşünmek olur.

Şamanlar (özellikle Ejderha Gücü Şaman) Birebir adım önde başlar denilebilir. Bunun nedeni herkesin şaman karakterinin ezik bir karakter olduğunu düşünmeleri ve bu yüzden item efsunlarken şamanlara karşı savunma efsunlarını kullanmazlar. Bu sayede şamanlar, hiçbir savunması olmayan karakterleri alt edebilme yeteneğine sahip olacaklar. NOT: Güçlü bir şaman ile WSler uzun sürer ve genellikle bu uzun süren WS sonunda şaman kazanır. Bunun nedeni şamanların damagelarının diğer karakterlere karşı düşük olmasıdır. Fakat bunun yanında şamanların Savunma ve HP deki artıları bu durumu dengeler.

Ninja karakterini ele alacak olursak, ninja karakteri aslında oyundaki tartışmasız en iyi karakterdir. Fakatninja karakterini oynamayı bilmeniz gerekir. Skill zamanlamalarınız ve mause kontrolündeki el beceriniz ile kendinizden daha yüksek bir karakteri bile Full HP ile yenebilirsiniz. Bunun nedeni ninjanın saldırı hızındaki fazlalık sayesinde karşı atak şansını düşürmesi ve yüksek damageli skilleri ile düşmanını çok kısa sürede alt etmesidir. NOT: Güçlü bir ninja, şamanın tersine çok kısa bir sürede WS’yi yener.

Lycan, Savaşcı gibi dayanıklı fakat tam savaşcı değil. Şura desek oda ayrı bir sınıf. Lycan kendine has bir karakter gibi duruyor. Ama skilleri oldukça kuvvetli. Atak bir karakter istiyorsanız metin2 de bu karakter size göre olabilir.

Savasçı, savaşçı karakterinin oyunun %60′ı tarafından kullanılmasıdır. Birçok kişi savaşçının en iyi damage’ı attığını sanar. Yanlıştır en iyi damage ninjadadır. Ayrıca birçok kişi savaşçının HP deki ve savunmadaki üstünlüğünü abartır. Oyundaki en iyi HP ve savunma ikilisi Şamandadır. Savaşçı kullanacaksanız sabit bir hedefe yönelmenizgerekir. Savaşçının gerek skilleri gerek komboları sabit bir düşman için ayarlanmıştır. (Örnek: Metin taşlarını en iyi ve hızlı savaşçılar keser.) Bunu lehinize çevirmek için düşmanınıza daha sinsice yaklaşmalı ve beklemediği anda hamlenizi yaparak mayıştırmalı sabit bir hedef gibi yok etmeniz gerekir. Bu koşullar çoğu kez sağlanmaz. Ben savaşcıda sağlamlık yönünden zihinseli tavsiye ederim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Yarın ilk işim yeni karakter açmak gibi görünüyor 😉 teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.