Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Mustafa Cengiz’den Ali Koç’a Sert Cevaplar

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
İmza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa cengiz, gündem ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ali Koç’un dün düzenlediği basın toplantısı ile ilgili konuşan Mustafa Cengiz, gündem yaratacak sözler sarfetti. Ali Koç’un basın toplantısını 2 saat boyunca izlediğini belirten Başkan Cengiz, Ali Koç’un derbi maçında hakemleri baskı altına almak istediğini anladığını söyledi.

Basın toplantısında soruları yanıtlayan Cengiz,

“Ali Koç’u iki saat dinledim. Daha sonra gece tekrar dinledim. Benim toplantıda en çok 7 dakikalık video ilgimi çekti.

Woody Allen diyor ki, ‘hızlı okuma dersi aldım Savaş ve Barış’ı okudum. Olay Moskova’da gerçekleşiyor.

Ben de iki saat boyunca Ali Koç’u dinledim ve aklımda şu kaldı: ‘Ne yapıp edelim, hakemleri etki altına alalım. Mağdur durumda olduğumu, PR çalışmasıyla gösterelim. Hakemleri ve TFF’yi etki altına alırım’ gibi bir hisse kapıldım.

Bu kez olay Moskova’da geçmiyor. Pazar günü bir maçta geçiyor” dedi.

Mustafa Cengiz’den Ali Koç’a Sert Cevaplar