Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım New Guardian Filter Korumanızmı Yok Bu Tam Size Göre ..

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
KORUMA MI ARIYORSUNUZ?
SİZİN OLSUN OLSUN #Guardian
form.png

Seveceğiniz Özellikler.
Projenin sahiplerinin ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayan ve çok pahalı olan ya da aslında gerekli performans vermeyen paket filtrelerinin olmadığını gördük, aslında filtrelerin çoğunu EATS CPU kullanımı EATS ve biz de ONE'umuzu yapmaya karar verdik. epik paket filtresi.
01.
Tamamen sunucu kontrolü
aynı zamanda sunucunuzu devam eden rutini kolayca sürdürmenize yardımcı olacak - sonuçta hayatınızı kolaylaştıracak
02.
Exploit koruma
bir şeyi kendi yararına kullanmak, bilgisayar yazılımı, donanım veya elektronik bir şey üzerinde istenmeyen veya beklenmedik davranışların ortaya çıkmasına neden olan bir hata veya güvenlik açığından yararlanan bir yazılım parçası, bir veri yığını veya bir dizi komuttur ( genellikle bilgisayarlı).
03.
DoS koruması
Hizmet reddi saldırısı için kısa, bir ağa, dizlerini gereksiz yarar trafiğiyle boğarak getirecek şekilde tasarlanmış bir tür saldırı. Ölüm Ping ve Gözyaşı saldırıları gibi birçok DoS saldırısı, TCP / IP protokollerinde sınırlamaları kullanır. Bilinen tüm DoS saldırıları için.
04.
DDOS koruması
DDoS, Dağıtılmış Hizmet Reddi için kısa. DDoS, çoğu zaman bir Truva atı ile enfekte olan birden fazla tehlike altındaki sistemin, Hizmet Reddi (DoS) saldırısına neden olan tek bir sistemi hedeflemek için kullanıldığı bir DOS saldırısı türüdür. Bir DDoS saldırısının kurbanları hem son hedefli sistemden hem de dağıtılan saldırıda korsan tarafından kötü niyetli olarak kullanılan ve kontrol edilen tüm sistemlerden oluşur.
05.
Performans geliştirme
En hızlı paket analizcisini yaptık, böylece Guardian ile oturum açmadaki diğer filtreler arasındaki farkı hissedeceksiniz, karakter seçin, saldırılar, öğeler arasında geçiş yapın, vb.
06.
İhtiyaçlarınızı karşılayan planlar
Projenizin harika olması için neye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz!
------------Guardian Özellikleri--------------------------------------
qA8JMD.png

Almanyada Yaşayan Bir Arkadaşımın Tavsiyesi Tamamen Gelişmiş Guardlardan Bitanesi Oldugunu Söyledi 50 Playere kadar başlangıç Lisansı Ücretsiz Bu Programı Crackta yapılabilir
Sizler için inceledim Tamamen Profesyonel 1000 oyuncu 100dolar 5000bin oyuncu için 1500 dolar istiyorlar Bu fiyata Bakılarak Nekadar Kaliteli bir Guard Oldugunu Görebilirsiniz Özelliklerinide Ekledim....
Program Linki =
VirusTotal=

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
5k oyuncu için 1500$ mı? Gelsin 10k player destekli, bundan daha özellikli, veritabanı bağlantısına ihtiyacı olmayan filteri 300$/ay vereyim :D

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
5k oyuncu için 1500$ mı? Gelsin 10k player destekli, bundan daha özellikli, veritabanı bağlantısına ihtiyacı olmayan filteri 300$/ay vereyim :D
İnsanların yapmış olduğu programlara fiyat biçmesi ve yapmış olduğunuz eleştiri ayrı bir ironi. Tanıtımını yaparsın ve insanlara sunarsın, alıp almamaları kendi iradelerine kalmış. Kendimce yapmış olduğun hareketini beğenmediğimi söyleyebilirim!

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Bana da biraz pahallı geldi, 7500 bin az değil

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
neden herkes fiyat konuşuyor da bunun bir guard olmadığını konusmuyor
YdW6bA.png

vürüs total neden yok içinde bir şeymi gizlediniz

Or9DVP.png

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Ben satmıyorum arkadaşım almanyada tavsiye eden arkadaş söyledi ayrıca türkiyeyle avrupanın parasını kıyaslama bende gittim onlar için 1500 dolar ne ki

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
35 dolardan başlıyor sitedeki fiyatları :D

Ü

Üye silindi 3096

Proxy tabanlı bi guard crack yapsanda bi işe yaramaz ki :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.