Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım New Pet ivysaur

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113

sana tek tavsiyem boş işlerle uğraşma benim gibi uzun vadede seni daha iyi yerlere getirebilecek işlerle uğraş mesela herşeyi sil ve c# a başka vsro 1.188 clean üzerinde birşeyler yapmaya çalış ilerle ve ayrıca böyle birşeyi satın almak istiyorsan 5k$ a bile dosyalarımı satmadım,ayrıca bu dosyaların paylaşılması son derece sakıncalı silkroadın biten itibarını dahada yerin dibine sokar bazı arkadaşların yaptıkları modeller ile oyunun alakası yok he ben çok iyi yapıyorum demiyorum ama en azından bir hayalim vardı ve yıllarca uğraştım yaptım tek başıma .son hayalim iste silkroad'ı unrealde yeniden yapmak .efp dosyasıylada işim bitince oraya başlıcam uzun bir serüven beni bekliyor
ben saten ugrasmıyorum eglencesıne bırseyler yapıyorum saten paylastıklarımdanda bir sey istiyerek paylasmıyorum begenen dener kullanır begenirse serverine ekler begenmeyen ındırmez yaptıgımı paylasıyorum ıste ha hatalı ha hatasız maksat denemek eglenmek saten :D

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43

sana tek tavsiyem boş işlerle uğraşma benim gibi uzun vadede seni daha iyi yerlere getirebilecek işlerle uğraş mesela herşeyi sil ve c# a başka vsro 1.188 clean üzerinde birşeyler yapmaya çalış ilerle ve ayrıca böyle birşeyi satın almak istiyorsan 5k$ a bile dosyalarımı satmadım,ayrıca bu dosyaların paylaşılması son derece sakıncalı silkroadın biten itibarını dahada yerin dibine sokar bazı arkadaşların yaptıkları modeller ile oyunun alakası yok he ben çok iyi yapıyorum demiyorum ama en azından bir hayalim vardı ve yıllarca uğraştım yaptım tek başıma .son hayalim iste silkroad'ı unrealde yeniden yapmak .efp dosyasıylada işim bitince oraya başlıcam uzun bir serüven beni bekliyor(bu arada bu video reklam amaçlı değil,siledebilrisiniz)
baya iyi olmuş

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
ben saten ugrasmıyorum eglencesıne bırseyler yapıyorum saten paylastıklarımdanda bir sey istiyerek paylasmıyorum begenen dener kullanır begenirse serverine ekler begenmeyen ındırmez yaptıgımı paylasıyorum ıste ha hatalı ha hatasız maksat denemek eglenmek saten :D
neyse onu bunu bilmiyorum ama silkroad'da kimse sana yardım etmez ne yapmak istiyorsan kendin yapıcansın yani birşey istiyorsan araştır yapmayı öğren herkez insan herkez eşit yaratılmış

Dorth

.
Alınan Beğeni
233
Ödül Puanları
43
jellybiltz kodlamasini yapmis blenderde butun hepsini aciyor iskeleten tut animasyona kadar ama paylasmiyor kod yazmayi bilsem bende aktarirdim blendere acik kodlari paylasilmis saten :D
kodlar açıkta yapabilecek delikanlı sayısı çok az piyasadaki bms dosyalarını obj cevirerek yapılan saçma sapan oyunla alakası olmayan dressleri felan görüyorsunuz bu iskelet yapısına veya animasyona geçildiğinde saçma sapan şeyleri tahmin bile edemiyorum bende uğraşıyodum ama boş :)

Ekli dosyalar

• yen1.jpg
    yen1.jpg
    113.7 KB · Görüntüleme: 40

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
saten
kodlar açıkta yapabilecek delikanlı sayısı çok az piyasadaki bms dosyalarını obj cevirerek yapılan saçma sapan oyunla alakası olmayan dressleri felan görüyorsunuz bu iskelet yapısına veya animasyona geçildiğinde saçma sapan şeyleri tahmin bile edemiyorum bende uğraşıyodum ama boş :)
saten yapamıyoruz yapmak için once kaynakkodları 3d blendere import export kodu olarak yapıcan ondan sonra ister iskelet ister animasyon yap cevir de gerek yoksaten yapmaya piyasada saten bi ton avatar ve pet yapmıslar oyuna daha fazlayapmaya gerek yok ya ben oyle dusunuyorum var olan petler saten guzel yenı yapmaya gerek yok ben sadece bunu oylesıne yaptım 3 tur pokemon var bi tek bulbasour yapmamıslar dedim oda olsun kendime saklamak yerine paylastım dedim herkes kullansın

Dorth

.
Alınan Beğeni
233
Ödül Puanları
43
saten

saten yapamıyoruz yapmak için once kaynakkodları 3d blendere import export kodu olarak yapıcan ondan sonra ister iskelet ister animasyon yap cevir de gerek yoksaten yapmaya piyasada saten bi ton avatar ve pet yapmıslar oyuna daha fazlayapmaya gerek yok ya ben oyle dusunuyorum var olan petler saten guzel yenı yapmaya gerek yok ben sadece bunu oylesıne yaptım 3 tur pokemon var bi tek bulbasour yapmamıslar dedim oda olsun kendime saklamak yerine paylastım dedim herkes kullansın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Haklisin eline koluna saglik bence guzel olmuş forumda var pokemonlarin efpleride eklemisler pikachu ya elektrik efpsi felan o efpleri alip renklerini yeşil yapip bunun ustunede konabilir :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Haklisin eline koluna saglik bence guzel olmuş forumda var pokemonlarin efpleride eklemisler pikachu ya elektrik efpsi felan o efpleri alip renklerini yeşil yapip bunun ustunede konabilir :)
onuda ben paylaştım :D ama dediğini yapabilmek için efp yi de editlemen lazım yoksa petin istedigin yerinde cıkmaz tuhaf gorunur oyuzden hıc ugrasmadım sade attım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.