Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü No İmage (Npc de görseli görünüyor envantere alınca neden No İmage yazar acaba ?

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
SRO_VT_SHARD Tablosunda _RefObjCommon tekrar gözden geçiriniz
Media/Server_dep/Silkroad/Textdata/itemdata_45000.txt dosyası ile uyuşmuyorsa No image olarak gösterebilir

Satır kaymasıda olabilir bunu düzeltmek için itemdata_45000.txt dosyasından bir satırı kopyalayın Notepad++ programı içerisinde yapınız

Orjinal kopyaladığınız herhangi bir satırın kodlarını tek tek Yeni eklemek istediğiniz satırın kodları ile değiştirip Patch atınız

Sorun çözülmediyse .ddj uzantılı icon dosyalarının yolunu kontrol sorun düzelmiş olacaktır
ddj yi farklı bir görsel kullandım yolları kontrol ettim tek tek db de itemdata da düzenledim. halledildi. teşekkür ederim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.