Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Nova kullanımını geçici süreliğine deaktif etme.

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Dostlar bazı serverlerde nova drop açık bırakıyorlar ama belirli süre nova kullanımını kapatıyorlar.

Bu nasıl işliyor acaba ? bilgisi olan bilgilendirebilirmi ?

item levelini vs mi değişiyorlar ? yoksa farklı şeyler mi var

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,016
Ödül Puanları
214
Bunun 2 farklı yolu var (Birisi DB) - diğeri (Guard)
Genel müşterilerim bunu çok ister yollarını anlatıyorum.
Özelleştirme fonksiyonunda guard ayarlarından Regionların tamamını kapsayan bir prosedür yazarak o itemin karakterin üzerine giyilmesini engellebilirsin.
Db üzerinden ise ItemClass stununda itemin class değerini oyununuzun maxımum degresinin üzerinde tutarsanız karakterler drobu düşürdüğünde itemi giyemez , alchemy basamaz hiç bir şekilde müdahale edemeden çantasında yada bankasında tutmak zorunda kalır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Bunun 2 farklı yolu var (Birisi DB) - diğeri (Guard)
Genel müşterilerim bunu çok ister yollarını anlatıyorum.
Özelleştirme fonksiyonunda guard ayarlarından Regionların tamamını kapsayan bir prosedür yazarak o itemin karakterin üzerine giyilmesini engellebilirsin.
Db üzerinden ise ItemClass stununda itemin class değerini oyununuzun maxımum degresinin üzerinde tutarsanız karakterler drobu düşürdüğünde itemi giyemez , alchemy basamaz hiç bir şekilde müdahale edemeden çantasında yada bankasında tutmak zorunda kalır.
11DG nin itemclas 31 olarak geçiyor. o zaman 32 yaptıgımda giyemezler dogru mu ?

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
kardo amaç neden giymemek insanlar saten bunun için oyun oynuyolar set dizmek için sen giyilmez yaparsan kimse oynamaz o oyunu ya nova drobu kapatacaksın yada bu tarz işlere hiç girmiceksin dusupde nova ustune gıyemıyorsa bir oyuncu novanın dusmesinin ne anlamı kaldı ozaman

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
Şahsi görüşümdür...
110 capte nova, diğer caplerde ki sos cinsidir. Üstünde Power, onun üstünde de fight var.. yani bir geçiş itemi...

Oyuncuları bu şekilde kısıtlamak ve gözünün önünde bulunan bu eşyadan mahrum bırakmak onları sıkmaz mı?

Kullandırmamak yerine drobu kapatmak daha az göze batacaktır.
Makul oranda drobu açık tutmak oyuncuları daha da motive edebilir çünkü power silaha ulaşmak için bu adamlar nova setlerle yüksek grade fgwye girecekler ya da coin için jobcave'e yürüyecekler.

Diyeceklerim bu kadar.

Oyla 0

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
altı üstü bişiy nasıl yapabiliriz dedim :) bilgilendirmeden çok laf yedik aw :) neyse sağolun.
Kolay Gelsin En Basit Yöntem ve Bana Göre Sorunsuz Olan 111 Lv yap Novaların Tamamını Aktif Edeceğin Zamanda 101 e Geri Çekersin Benim Şahsi Tavsiyem Bu Yönde

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.