Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü NPC İSİM DEĞİŞTİRME HATASI

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tc_ComanDo

npc ekledim ama TAB ismi değiştirirken değiştirmiyor .
nedeni nedir veya nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.
3349

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Olmaz bir değişiklik muhtemelen txt içerisindeki tab codename'in yanlış. SN_TAB_1 neye tekabül ediyor paylaşmış olduğun içerikten anlayamayız. Ayrıca aynı şeyi iki kez eklersen en alttaki neyse onu baz alır client. Öğrenmek için jangan silahcı npc'si nasıl eklenmiş db ve client tarafının nerelerinde girdileri var onu inceleyip aynısını yapabilirsin.

Bu arada biraz kafa yorman gerekecek girdisi çok bilgin olsun.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Olmaz bir değişiklik muhtemelen txt içerisindeki tab codename'in yanlış. SN_TAB_1 neye tekabül ediyor paylaşmış olduğun içerikten anlayamayız. Ayrıca aynı şeyi iki kez eklersen en alttaki neyse onu baz alır client. Öğrenmek için jangan silahcı npc'si nasıl eklenmiş db ve client tarafının nerelerinde girdileri var onu inceleyip aynısını yapabilirsin.

Bu arada biraz kafa yorman gerekecek girdisi çok bilgin olsun.
bu yeni kendini geliştirecek kişi için çok zor sanırım. :)

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

REİS BU VSRO NPC EKLEME PROGRAMI BURDA KALIYOR NEDEN ACABA Bİ FİKRİN VARMI ?

3350

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
REİS BU VSRO NPC EKLEME PROGRAMI BURDA KALIYOR NEDEN ACABA Bİ FİKRİN VARMI ?

Ekli dosyayı görüntüle 3350

Bu program tam olarak ne yapıyor kaynak kodu bende olmadığı için bilmiyorum ama db de yapılması gereken şeyler vardı bu programın çalışması için onlarda eksiğin vardır diye düşünüyorum.

Bu tarz programları kullanmanı da önermem. Dediğim yolu izlersen kendin en doğru şekilde eklersin. Kod bilginde varsa kendi scpritini yazarsın tak diye eklersin bu programın uğraştırdığı kadar bile uğraşmazsın.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Bu program tam olarak ne yapıyor kaynak kodu bende olmadığı için bilmiyorum ama db de yapılması gereken şeyler vardı bu programın çalışması için onlarda eksiğin vardır diye düşünüyorum.

Bu tarz programları kullanmanı da önermem. Dediğim yolu izlersen kendin en doğru şekilde eklersin. Kod bilginde varsa kendi scpritini yazarsın tak diye eklersin bu programın uğraştırdığı kadar bile uğraşmazsın.
yeni başladım fazla bilgim yok :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sorun çözüldü. Konu kilitlensin lütfen.

Edit ;
Database düzeltme işlemi uygulanıp hata giderildi.
En baştan npc eklenerek hata düzeltildi.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.