Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü npc programı item ekleme sorunu

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
npc program hata.PNG

F10 DA TÜM AVATARLARI KALDIRDIM KAYDEDİP PATCH ATTIM 0 DAN HEPSİNİ EKLEMEK İSTİYORUM AMA RESİMDEKİ GİBİ SORUN VAR ÇÖZÜMÜ BİLEN YAZABİLİRMİ ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

npc program hata.PNG

F10 DA TÜM AVATARLARI KALDIRDIM KAYDEDİP PATCH ATTIM 0 DAN HEPSİNİ EKLEMEK İSTİYORUM AMA RESİMDEKİ GİBİ SORUN VAR ÇÖZÜMÜ BİLEN YAZABİLİRMİ ?
DB+Media yedeğini al öncelikle sonra aşağıdaki kodu okut. [SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR]

Kod:
use sro_vt_shard
delete from _refshopgoods where RefTabCodeName like 'MALL_TEST' or RefTabCodeName='STORE_TEST'

Bu kodu bi kullan. Silsin ordaki itemleri. Ardından vSroNPC programını aç ve ilk sayfadaki DÜZENLE butonuna bas.
Sonra F10 da yada Npc'lerdeki herhangi bir itemin fiyatını değiştir sonra eski haline getir (Kaydet butonu aktif hale gelsin diye)
Sonra Kaydet de ve çıkan TXT 'leri al. GS resle ve TXT'leri patchle. Dene

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
konudakini indir yoksa kardeşim server yonetım programı içinde hersey bulunuyor f10 ve npc duzenleme data to media falan

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
RefPackageItem tablosundan o itemi sileceksiniz. Sonra Db düzenle diyeceksiniz.. bi itemin fiyatında değişiklik yaparak çıktı alacaksınız ve patch atacaksınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.