Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü npc'den ctrl ile aldıgımda dc - stack sorunu -

Alınan Beğeni
102
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar Eliixrlerin stacklarını 100 yaptım db-media ya da geçirdim sorunsuz ekledim elixrler üst üste koyuluo problem olmuyor. ama npc ye ekledigim elixleri ctr ile aldıgımda dc yiyiroum. normalde ctr ile aldıgımda stack 100 oldugu için 100 tane vermesi gerekmiyormu çözümü nedir ?

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
RefScrapPackageofItem diye bir tablo vardı orda hangi item ise data kısmını 0 yap dene.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
oyunu kapat vsronpc programı ile sql düzenle yap yaptıktan sonra bir itemin fiyatını değiştirir gibi yapıp txt çıktılarını al media na patchle.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Sadece _RefPackageitem _RefScrapOfPackageItem _RefPricePolicyofitem ve _RefShopGoods ta işlem yapar geri kalanlarında herhangibir sorun olmaz

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Soylemeyi unuttum mediadaki _Refshopitemstockperiods.txt nin icini bosaltin ve tekrar import edin crash duzelecektir

Oyla 0
Alınan Beğeni
102
Ödül Puanları
43
Soylemeyi unuttum mediadaki _Refshopitemstockperiods.txt nin icini bosaltin ve tekrar import edin crash duzelecektir
yedekleri tekrar yükledim düzelttim. şimdi ben tam anlamadım. tekrardan nazif ile SQL Düzenle yapıpıp dosyaları tekrar patch mı atayım.

_Refshopitemstockperiods.txt bunun içini boşaltıp ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.