Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Npcden pot alırken dc hatası ctrl ile

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Birtürlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim npc programıyla ekledim sql düzenledim sildim ekledim herşeyi yaptım sorun sadece vigorda manuel aldığımda sorun yok 1 tane değil ama 50 lik veriyor ctrl ile aldığımda direk dc veriyor oyuna girdiğimde 250 tane vermiş oluyor düzeltemedim lütfen yardımcı olurmusunuz 🙋🏻‍♂️

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Birtürlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim npc programıyla ekledim sql düzenledim sildim ekledim herşeyi yaptım sorun sadece vigorda manuel aldığımda sorun yok 1 tane değil ama 50 lik veriyor ctrl ile aldığımda direk dc veriyor oyuna girdiğimde 250 tane vermiş oluyor düzeltemedim lütfen yardımcı olurmusunuz 🙋🏻‍♂️
DBtoMedia ile itemdata txtleri çıkarıp mediaya atın. Sorununuz stack ile ilgili.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Arkadaş, DC sorununu nasıl çözdü bilmiyorum ama RefScrapOfPackageItem tablosunda Data kısmı 50 idi.. 1 yapılınca 1 tane alınan item 1 olarak geliyor artık. DC sorununu çözmüşsen paylaşırsan seviniriz @baysal41

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
prosüdürleri bi kontrol edermisin @item olan varsa onu @Item olarak değiştirirsen sorunun çözülür diye tahmin ediyorum

SRO_VT_SHARD -> Programmability -> Stored Procedures -> _STRG_DEL_ITEM_NoTX" yoluna gelin sağ tıklayıp Modify seçeneğini seçin. @itemToDel yerini @ItemToDel olarak düzeltir misiniz ? ardından F5'e basın ve ya Excute diyin ve GameServer'i tekrardan başlatın

Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
çözdüm :)

ilk kontrol ettim herşeyi RefObjCommon da price fiyatları yanlıştı düzelttim RefScrapOfPackageItem de diğer potları inceledim ve 50 yi 1 yaptığımız data yı 0 yaptım media yada patchledim sıfır sıkıntı herkese kolay gelsin :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Data 0 olduğu zaman alınacak itemin o anki max stack değeri kaç ise gold miktarı uyuyorsa hepsini birden verir. Mesela data 50 yaptınız ama stack değeri 100 idi. Size 50 li olarak satış yapar.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.