Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü orjinal sos drop

Alınan Beğeni
468
Ödül Puanları
63
herkese merhaba, belirtmiş olduğum _RefDropClassSel_RareEquip tablosunda rate düzenlemesini yaptım star~moon~sun olarak moblardan sox drop düşüyor, fakat şöyle bir sorun var bazı moblardan örnek vereyim (Tiger 14Lv) sadece moon düşüyor ve 1 level altı (Young tiger 13Lv) bu mobdanda sadece sun düşüyor item Dg'leri aynı oluyor, yapmak istediğim ise mesela tiger14Lv tüm sadece sun değil sos ve moonda düşmesini sağlamak bilgisi olan varmı ---(_RefDropItemAssign tablosunu cleandır)

Çözüm
@Wolwec anlatamadım galiba bu tabloda düzenlemeleri yaptım zaten, yukarıyı tekrar okursan ne demek istediğmii anlayacaksın
Söylemek istediğini gayet iyi anladım. Ekstra bir düzenleme yapılmadıysa böyle bir sorunla karşılaşmazdın. Bazı moblarda düzgün sox drop olurken bazılarında olmaması değiştirilmiş anlamına gelir. Neyse sana yardımcı olmaya çalışıyordum anlaşılan yardıma ihtiyacın yok.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Probgroup 1-2-3 değerleri sos,moon,sun diye gidiyordu dg sine göre bu değerlerine bak bir de o kadar düşük levelde sun çıkmıyordu sanki.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
(Degree 1)(Degree 2)(Degree 3)
ProbGroup1 SOS - "A"ProbGroup4 SOS - "A"ProbGroup7 SOS - "A"
ProbGroup2 MOON - "B"ProbGroup5 MOON - "B"ProbGroup8 MOON - "B"
ProbGroup3 SUN - "C"ProbGroup6 SUN - "C"ProbGroup9 SUN - "C"

Oyla 0
Alınan Beğeni
468
Ödül Puanları
63
@Wolwec anlatamadım galiba bu tabloda düzenlemeleri yaptım zaten, yukarıyı tekrar okursan ne demek istediğmii anlayacaksın

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Söylemek istediğini gayet iyi anladım. Ekstra bir düzenleme yapılmadıysa böyle bir sorunla karşılaşmazdın. Bazı moblarda düzgün sox drop olurken bazılarında olmaması değiştirilmiş anlamına gelir. Neyse sana yardımcı olmaya çalışıyordum anlaşılan yardıma ihtiyacın yok.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.