Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Örnek Database

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm iyi forumlar arkadaşlar Kendim Clean 110 cap bir Database editleyecem ve 1 den tutun 101 lvl e kadar tüm itemler drop olacak ve
tek tek en ince ayarına kadar yapmak istiyorum Bu yüzden Bu Drop Sistemin zor olmasını istiyorum fakat sox itemler Drop eklendiğinde drop ayarını bir türlü tutturamıyorum
Mesela 1k mobda değil 10k mop kesildiğinde düşücek bir ayar gerekli bana Yada mesela isrodaki gibi sox rate zor yapmanın bir yöntemi Yada böyle drop sistem olan bir örnek database
Şimdiden değerli vaktini ayırıp ilgilenen herkese teşekkürler

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
clean halinde bırak zaten zor olması lazım ve 1 lv den 101 novaya kadar düşüyor 110 mob aralıgında

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Selamun aleyküm iyi forumlar arkadaşlar Kendim Clean 110 cap bir Database editleyecem ve 1 den tutun 101 lvl e kadar tüm itemler drop olacak ve
tek tek en ince ayarına kadar yapmak istiyorum Bu yüzden Bu Drop Sistemin zor olmasını istiyorum fakat sox itemler Drop eklendiğinde drop ayarını bir türlü tutturamıyorum
Mesela 1k mobda değil 10k mop kesildiğinde düşücek bir ayar gerekli bana Yada mesela isrodaki gibi sox rate zor yapmanın bir yöntemi Yada böyle drop sistem olan bir örnek database
Şimdiden değerli vaktini ayırıp ilgilenen herkese teşekkürler
Yöntemden ziyade oturup denemek gerekiyor.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Yöntemden ziyade oturup denemek gerekiyor.
drop rate cok ayarladım fakat hic bir türlü istediğim rateyi bulamadım herkes birşeyler yazmıs hep araştırdım denedm drop rate olayni tam anlami ile bilen göremedim herkes birşeyler yapmıs bende yaptım ama 1 k mob kesildiğinde o itemin düşmesi benim istediğim rate düzeni değil bu Db nin bir ayari olmalı mesela clean dblerden yola cıkarak bir drop bulmam gerek :) mesela temizlenmemiş bir db de 7*8 dg item drop ratesi varsa group vs ordan yola cıkarak belki o drop rateyi bula bilirim böyle bir yol deniyecem artık :)

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Silkroad piyasasi artık bu şekilde devam ediyor bende ileriye dönük bir Full emek db yapıcam artık kac ay sürerse sürsün sknti yok :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Temizlenmişten kastınız nedir anlayamadım? Drop group da yapabilirsin ( dropları kapatıp ) veya kendi drop ratesiyle da kullanabilirsin. Ama ikisi birbirlerinden farklı. İstediğin rateyi tam olarak ayarlayamazsın. Değişkenlik gösterir. 0.001 bu değer binde bir demektir ama 1000 mobdan birinde çıkıcağının garantisi yoktur. Tahminsel ve en yakın değerleri gösterir. Cleanında normal şekilde drop sistemi var manyangdan nasıl item çıkıyorsa sos da çıkar nova da çıkar 110 a kadar max:11 dg

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Temizlenmişten kastınız nedir anlayamadım? Drop group da yapabilirsin ( dropları kapatıp ) veya kendi drop ratesiyle da kullanabilirsin. Ama ikisi birbirlerinden farklı. İstediğin rateyi tam olarak ayarlayamazsın. Değişkenlik gösterir. 0.001 bu değer binde bir demektir ama 1000 mobdan birinde çıkıcağının garantisi yoktur. Tahminsel ve en yakın değerleri gösterir. Cleanında normal şekilde drop sistemi var manyangdan nasıl item çıkıyorsa sos da çıkar nova da çıkar 110 a kadar max:11 dg
bu 0.001 bu drop rate cok sağlıklı değil :) benim istediğim değil yani Grp ta da bu değeri versen farketmiyor yine rate yüksek oluyor bir denemek lazım arkadaşın dediği gibi
bu zaten uzun bir sürec istiyor o yüzden zaman ayırıcam inş istediğim rateyi ayarlaya bilirim Clean dblerin cogu oynanmış oluyor yani rate vs

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Drop Groupda da matematiksel hileler var, Normal orjinal silkroadın Drop ratesindede. Mantığına göre değişir drop sistemi. Tabiki de deneyeceksin. Her şey senin ne türde drop yaptırdığına bağlı sağlıklı olup olmaması.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
ben diyorum bi orjinal clean db den manyang olur yada bir mob olur bakıyım neler düsüyor düşme ratesi ne mujigiler filan olur 7*8 dg item rateleri zordur onlar ile karşılaştırayım ordan bir değer alıp kendi editleyeceğimde deneyim :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.