Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Oyun İçi

wqwer

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
bu mümkün değil, o bekletme sistemi server bazlı oyunla alakalı bir durum yok yani sonuç olarak yapamazsın böyle birşeyi ben de yapamam :D
hyr kardeşim adamda var 100tlye satiyor kendi tasarimi guard bi sro_client.exe cıkarsak olmazmı acaba onu düşüyorum

sector1337

Programmer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
75
hyr kardeşim adamda var 100tlye satiyor kendi tasarimi guard bi sro_client.exe cıkarsak olmazmı acaba onu düşüyorum
maxiguardda nasıl bir sistem var bilmiyorum benim düşüncem sunucu bazlı yapılmış olduğu düşündüğüm gibiyse eğer önüne geçmen imkansız bunun

wqwer

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Yani adamlar nasıl yapmiş bilimiyorum dll bi dosya var onu siliyorum oyuna giremiyorum

Ü

Üye silindi 614

Yani adamlar nasıl yapmiş bilimiyorum dll bi dosya var onu siliyorum oyuna giremiyorum
Ollydbg ile kurcala 5 saniyeye denk olan kısmı bul hex kodunu ordan 0 yap belki çalışır
varsa sro_client debug edilmiş falan ordan incele
2014'te birisi aynı soruyu epvpde açmış adamın teki bunu yazmış sadece
You need to debug the sro client and some server files, which is probably something you can't do, so you have to pay someone to do it for you.
türkçe çevirisi altta
Ya debug edip incele bilgin varsa veya para verip yaptır bilen birine örneğin @sector1337

wqwer

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Ollydbg ile kurcala 5 saniyeye denk olan kısmı bul hex kodunu ordan 0 yap belki çalışır
varsa sro_client debug edilmiş falan ordan incele
2014'te birisi aynı soruyu epvpde açmış adamın teki bunu yazmış sadece
You need to debug the sro client and some server files, which is probably something you can't do, so you have to pay someone to do it for you.
türkçe çevirisi altta
Ya debug edip incele bilgin varsa veya para verip yaptır bilen birine örneğin @sector1337
KARDEŞ CLİENT SANA VERSEM SEN YPASAN

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.