Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü oyundaki 3 problem

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Merhaba,

1- oyundaki spawn değerlerini 9 yapmama rağmen bota atınca hiç mob kalmıyor çıkış sürelerini 1-2 saniye arası yapmama rağmen.
2- demon shaitan dressi item malla ekledim fakat dressi alınca kafalığa dönüşüyor. (oyunda item bugu yok)

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

3- oyunda ki magic cubeler çalışmıyor cubeyi açıyorum ancak elixirler içerisine konulmuyor

yardımcı olur musunuz ?

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Merhaba,

1- oyundaki spawn değerlerini 9 yapmama rağmen bota atınca hiç mob kalmıyor çıkış sürelerini 1-2 saniye arası yapmama rağmen.
2- demon shaitan dressi item malla ekledim fakat dressi alınca kafalığa dönüşüyor. (oyunda item bugu yok)

Kod:

3- oyunda ki magic cubeler çalışmıyor cubeyi açıyorum ancak elixirler içerisine konulmuyor

yardımcı olur musunuz ?
1-Bir çok sebebi olabilir Mob dropu arttırıyorsun ama kaç adet Gs kullanıyorsun ve doğru level aralıklarını yapıyor musun ?

2-Dress dönüşüyor derken icon yine dres ikonu mu ?

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
1-Bir çok sebebi olabilir Mob dropu arttırıyorsun ama kaç adet Gs kullanıyorsun ve doğru level aralıklarını yapıyor musun ?

2-Dress dönüşüyor derken icon yine dres ikonu mu ?

tp olunca kafalık oluyor item bugu yok oyunda

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Merhaba,

Kod:

yardımcı olur musunuz ?
1-) Query okutulduktan sonra aşağıda 0 rows mu yazıyor yoksa farklı bir değer mi? Bu önemli.

2-) Eğer oyun içinde bu kafalık olarak alınıyor ise ve kafalık olarak kullanılabiliyorsa hata db tarafındadır.

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Sorunla alakalı fotoğrafı da bırakayım

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    148 KB · Görüntüleme: 19
Oyla 0

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
Gözlerim yoruldu artık illa bir yerde hata var ama bulamıyorum database tarafını inceledim kaç kere dressi alıp hat gelmemesi gerekiyor :( inceliyorum attığın konuyu teşekkür ederim.
itemin commondaki yerini bul ddj lerini kontrol et aynısını itemdata 45000 de de kontrol et sorunu başka yerde arama

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.