Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Özel Launcher - Patch Yeri Yok

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Herşeyi yaptım fakat bunu bir türlü uyduramıyorum yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum her yolu denedim ne yaptıysam olmadı yardımcı olanlardan şimdiden teşekkürler.

Ü

Üye silindi 2299

Konuya ekle yapabilen. Söyler sana ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Sorun @Database yardımı ile çözülmüştür. SORUN boyutların uyuşmazlığından dolayıymış.

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Herşeyi sorunsuz şekilde entegre ettim fakat ayarlar kısmına tıkladıgımda herhangi bir seçenek ve görüntü geliyor ama diğer tikler sorunsuz çalışıyor Özellikler sekmesi için media kısmında ek gerektiren edit veya başka birşey varmı? varsa nasıl düzenleyebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Örnek Görüntü:

2652

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
launcherde ki setting kısmını kimse kullanmaz
hatta onu deaktif durumada getirebilirsin

client'ini paylaşacağın zaman ayarlarını en düşük ayarda ve en düşük ekran görüntüsünde kaydet
setting klasörüde client içinde olsun, indiren oyuncular gireceği zaman hiç bi sorun yaşamaz
onunla uğraşmana gerek yok

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
launcherde ki setting kısmını kimse kullanmaz
hatta onu deaktif durumada getirebilirsin

client'ini paylaşacağın zaman ayarlarını en düşük ayarda ve en düşük ekran görüntüsünde kaydet
setting klasörüde client içinde olsun, indiren oyuncular gireceği zaman hiç bi sorun yaşamaz
onunla uğraşmana gerek yok
Teşekkür ederim, güzel yorumuz için fakat bende sizin gibi gereksiz oldugunu düşündüm ve eklemeyi yapmadım oyun içinden ayarlanıyor zaten değişmek isteyen oyun içinden değişim yapabilir.

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Launcher patch attırma kısımlarına nereden x y vereceğim bir tane farklı launchere baktım en alt ortaya geliyor baya araştırmalar sonucu birşeyler elde edemedim bilen kişi yardımcı olabilirmi
Refressources bu şekilde.
2661

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.