Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü pandora box

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
slm arkadaşlar oyunumda pandora box ekli fakat bu pandora boxa drop eklıyemıyorum bunun içindeki moblara drop eklemek istesem nasıl bir yol izlemeliyim nasıl ekliyebilirim, db den bu mobların kodlarını commondan bulamadım =(

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Aşağıdaki kod ile commonda bulabilirsin.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu kod ile de drop ekleyebilirsin.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Eğer drop group şeklinde ekleyeceğim dersen şu konuya bakabilirsin.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
pandora boxtan mob cıkıyor hocam bu sekılde game serveri crash' sokar

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
trigger bilgisi olan bir arkadaşlar lazım sen benı anlamadın gülümm..

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
hocam açıklıyayım elimde bir item kodu var kodumuz bu ( ITEM_ETC_E060517_MON_GENERATION_BOX ) bunun içinde sırasıyla belli moblar spawn olmakta kesildikçe çıkıyor.
Bu mob kodları ne textdataobject içinde var nede commonda kayıtlı aynı zamanda elite olarak çıkıyor hadi bunu açıkla bana lütfen.
Rarity 7 Elite olarak kullanılmak ve buna rağmen moblar gorunmuyor bu moblar nereden veriyi çekıyor hangi actiona baglı bunu bana anlatırmısın . @Economist

Oyla 0
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
hocam açıklıyayım elimde bir item kodu var kodumuz bu ( ITEM_ETC_E060517_MON_GENERATION_BOX ) bunun içinde sırasıyla belli moblar spawn olmakta kesildikçe çıkıyor.
Bu mob kodları ne textdataobject içinde var nede commonda kayıtlı aynı zamanda elite olarak çıkıyor hadi bunu açıkla bana lütfen.
Rarity 7 Elite olarak kullanılmak ve buna rağmen moblar gorunmuyor bu moblar nereden veriyi çekıyor hangi actiona baglı bunu bana anlatırmısın . @Economist
100Levelde açtığın Pandora's Box içerisinden çıkan 'Elite SnakeSlave' mobunun kodunu buraya birakayim gerisi sen çöz. MOB_EVE_STRONG_TQ_SNAKESLAVE_CLON2
Media.pk2 içerinde Elite SnakeSlave olarak ararsan bulamazsın. Elite ön ekleri otomatik olarak tanımlanıyor.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
malesef bahsettiğin gerçekle bir alakası uok bunu zaten biliyorum onemli olan o mobun bu value içerisinde nasıl dondugu nasıl işlediği

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.