Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Panel Öneri

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,754
Ödül Puanları
93
Site.png

Merhaba Arkadaşlar Biraz uğraştım kendime göre ayarladım.
Fakat E-pin Sistemi Oluşturmak istedim php bilgim cok fazla olmadığı için nerede ne yapalacağını bilmiyorum.

Mesela Oyunumda E-pin olmasını istiyorum ben panele epin'i Aktif etmem zor olurmu.
Bu konuda bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum.​

Ü

Üye silindi 3096

Ekli dosyayı görüntüle 6072

Merhaba Arkadaşlar Biraz uğraştım kendime göre ayarladım.
Fakat E-pin Sistemi Oluşturmak istedim php bilgim cok fazla olmadığı için nerede ne yapalacağını bilmiyorum.

Mesela Oyunumda E-pin olmasını istiyorum ben panele epin'i Aktif etmem zor olurmu.
Bu konuda bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum.​
Gerekli kodları veririm belki olur eve gidince ama bu panelin db varmı 😀 dbye işlemesi lazım çünkü 😂

Ü

Üye silindi 3096

Db mevcut kayıtlı kullanıcı ile denedim kayıt oluyor
Panelin db varsa ben eve gidince kurup db adlarını Vsro yapıp epin olayını ekleyip veririm sana yapabilirsem kendi panelimden alıp 😃

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,754
Ödül Puanları
93
Panelin db varsa ben eve gidince kurup db adlarını Vsro yapıp epin olayını ekleyip veririm sana yapabilirsem kendi panelimden alıp 😃
Benim aklıma takılan şu e-pin sistemi oldu diyelim panelin kullanıcı hesaba giriş yerleri felanda yok. Direk oyun hesabına gönderme gibi birşey olması lazım cok kafam karıştı o yüzden konu açtım. Ayrıca Panelin Ayrı dbsi yok Account üzerinden denedim ben

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,754
Ödül Puanları
93
Konu güncel önerilerinizi bekliyorum :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.