Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Pc ye Hamaci sro kurdum fakat oyuna giriş yapamıyorum

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Kişisel Pc'me Hamachi ile Vsro kurulumu yaptım serverler açık İp lerini hepsini ayarladım smc'den de oyunu aktif ettim fakat edxLoader'den giriş yaptığımda C9 hatası atıyor normal girmeye çalışınca ( The Server is undergoing inspection or updates. Connect to [ web sitesi] for more information) olarak hata atıyor. Yardımcı olabilecek birisi varmı acaba 3 gündür kafayı yedim bu hata yüzünden hata.png hata.png

Ekli dosyalar

• sw açık.png
    sw açık.png
    280.2 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
Bütün konu çözüme ulaşmış anlaşılan @DragonSlayer :)
Sıfırdan kurulumla evet :)

Çözüm:
Daha önceki veritabanı Vampir Sunucuların kullandığı bozuk, JoySro Hazar DB idi.. Yerine forumda benim paylaştığım clean fixli veritabanı kuruldu.
Files değiştirildi, ODBC ve IIS yeniden ayarlandı.
Son hatada GS'deki nota dikkat etmemiştim. O da Inetpub değiştirilerek çözüldü.

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
hamacı ıp sını yapmıssan fıles dosyalarına clıente onun ıpsını yaz loadere
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

loaderlık ıs de yok aslında duz gır oyuna

Oyla 0

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
hamacı ıp sını yapmıssan fıles dosyalarına clıente onun ıpsını yaz loadere

loaderlık ıs de yok aslında duz gır oyuna
öyle yaptım zaten loadere de hamaci IP sini yazdım yine de girilmiyor normal IP girdim yine olmuyor kafayı yedim 3 günden beri

öyle yaptım zaten loadere de hamaci IP sini yazdım yine de girilmiyor normal IP girdim yine olmuyor kafayı yedim 3 günden beri
kendi oyunuma kendim giremiyorum şaka gibi bi team versem baksan müsaitsen cidden kafayı yememek elde değil

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
anydesk varmı
varsa at bakım

sen baskasıda baglansın dıyemı hamacı kurdun yoksa kendın mı kurcalıyacan tek ?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Yeni files ve clean db ile yeniden kurulum yapıldı,
Modüller açıkken işlemci 75% ve 90% larda.. Client açılıp oyuna girildiğinde işlemci sabit %100 oluyor ve disconnect oluyor. Serverfiles'ta sorun yok rahatça açılıyor ama files işlemciyi yorduğundan dolayı işlemci hızı oyuna yetişemiyor ve darboğaz oluyor. >> (2.10 GHz)

Oyla 0

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Yeni files ve clean db ile yeniden kurulum yapıldı,
Modüller açıkken işlemci 75% ve 90% larda.. Client açılıp oyuna girildiğinde işlemci sabit %100 oluyor ve disconnect oluyor. Serverfiles'ta sorun yok rahatça açılıyor ama files işlemciyi yorduğundan dolayı işlemci hızı oyuna yetişemiyor ve darboğaz oluyor. >> (2.10 GHz)
abi dc atar atmaz GS den
Failed to getting silk data: unknown success code (An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. <p/> If you are the system administrator please click <a href="https) bu hata yı atıyor

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
abi dc atar atmaz GS den
Failed to getting silk data: unknown success code (An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. <p/> If you are the system administrator please click <a href="https) bu hata yı atıyor

Bunu indirip masa üstünde düzenleyip yerine atar mısın ?
Kaydetmemiş olabiliriz belki ayarları. Ya da bi yede bir şey kaçırdık. Tamamen gözden geçir her şeyini.
Sıfırdan ayarla bunu.
Yine olmazsa agentserver değiştirmelisin.

Oyla 0

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3

Bunu indirip masa üstünde düzenleyip yerine atar mısın ?
Kaydetmemiş olabiliriz belki ayarları. Ya da bi yede bir şey kaçırdık. Tamamen gözden geçir her şeyini.
Sıfırdan ayarla bunu.
Yine olmazsa agentserver değiştirmelisin.
Çözüldü şimdi tamamdır Eline emeğine sağlık abi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.