Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

100 Cap Peleus Online |100 Cap CH database | Coin System

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
the
[QUOTE = "LegendSro, post: 56004, member: 3096"]
[Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content][Hidden Content]
[SPOILER = "Banner"]

fVZjq.jpg
[/ Spoiler]​
[/ QUOTE]
naaasdasd

Baronet

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@EfsaneSro forumda gördüğüm kadarıyla en çok katkı sizden elinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum. :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bu arada yeni farkettim link 30 ağustos'ta silinecekmiş öyle yazıyor güncellemeyi unutmayınız :)

Baronet

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
db'yi kurduk arkadaşlar içinden 120 cap çıktı boşuna indirmeyin hazır db ile iş olmaz uygun fiyat ile gidin en iyisi her türden cap seçeneği ile @MarsEDIT le konuşun bence en iyisi kendi sisteminizin sahibi olun tek seferlik ücret ile <3

Ü

Üye silindi 3096

db'yi kurduk arkadaşlar içinden 120 cap çıktı boşuna indirmeyin hazır db ile iş olmaz uygun fiyat ile gidin en iyisi her türden cap seçeneği ile @MarsEDIT le konuşun bence en iyisi kendi sisteminizin sahibi olun tek seferlik ücret ile <3
İçerisinde 2 tane shard vardı biri 120 cap önceki sv db diğeri normal peleus 100 cap db

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.