Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım PhBot Kervan Yardım :)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Arakadaşlar phbotun oto kervanını kullanamayorum oynadığım serverda maxiguard var bunu aşmanın bir yolu var mı ?
önceki konulardaki gibi soru sorma vs yok ph bot mal alıp satmaya çalışınca yukarıda uyarıda doğrudan phbot ile alım satım yapamazsınız diyor .
bazı yerlerde opcode vs feln diyorlardıda anlamadığım için yapamadım yapanlar var bu arada soruncada söylemiyorlar :D
Şimdiden Teşekkür ederim.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
Arakadaşlar phbotun oto kervanını kullanamayorum oynadığım serverda maxiguard var bunu aşmanın bir yolu var mı ?
önceki konulardaki gibi soru sorma vs yok ph bot mal alıp satmaya çalışınca yukarıda uyarıda doğrudan phbot ile alım satım yapamazsınız diyor .
bazı yerlerde opcode vs feln diyorlardıda anlamadığım için yapamadım yapanlar var bu arada soruncada söylemiyorlar :D
Şimdiden Teşekkür ederim.
maxiguard kguard edge gibi koruma programlı serverlerde npc alım satım yaparken takılırsın aşamazsın guardan izin verilmediği sürece

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,096
Ödül Puanları
113
Hangi server söyle belki portları açıktır kervan çekip ne alcaksan açıksa eğer portları vereyim direkt 🤣🤣

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3
maxiguard kguard edge gibi koruma programlı serverlerde npc alım satım yaparken takılırsın aşamazsın guardan izin verilmediği sürece
Kanka öyle diyorlar ama maxiguard.dll olan serverde gözlemlediğim kadarıyla, bazıları bunu aşabiliyor, her seferinde aynı şekilde hiç durmadan kervan çeken arkadaşlar var :D bence bunun çözümünü bilen insan sayısı çok az ve kimse paylaşmıyor

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
Kanka öyle diyorlar ama maxiguard.dll olan serverde gözlemlediğim kadarıyla, bazıları bunu aşabiliyor, her seferinde aynı şekilde hiç durmadan kervan çeken arkadaşlar var :D bence bunun çözümünü bilen insan sayısı çok az ve kimse paylaşmıyor
kguard edge aşıldığını göremedim :) maxiguard sahipleri bu konuda en iyi yorumu yapacaktır

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
MaxiGuardı aşanlar var :D