Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Photoshop Kullanımı Hk.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Merhabalar,
Photoshop kullanımı ile ilgili bir konuda sizlere danışmak istedim;
Elimizde bir katman 0 var. Bu katmanın boyutu 1280 x 896
Katman 0 dışında 70 tane daha katman var. Bu 70 katmanın dolu oranını 0% yaptım ve maskeleme ile katman 0'a bağladım.
Katman 0'ı diğer 70 parçaya bölüp isimleriyle çıkartmak istiyorum.
Bu işlemi nasıl yapabiliriz?
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Çözebilmek için farklı bir yol izledim, dilim olarak ayırdım hepsini, dışa aktarırken photoshop kitleniyor. :unsure:
Dilimleri ayarlanmış haliyle burada mevcut. Dışa aktarabilecek olan varsa sevinirim. ;)

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
bende haritaya nasıl ekleme yaparım diye düşünüyordum bu konuda bilgilendirir msin beni. malum media dan map kısmını çıkartıp dosyaları tek tek kontrol etmek imkansız gibi bir şey bütün haritayı nasıl bu şekilde tek map yapıp üzerinde düzenlemeler yaptıktan sonra yeniden tek tek bölebiliriz? konu anlatımı olarak bile yapabilirsin bunu bence :D

Ü

Üye silindi 1104

bende haritaya nasıl ekleme yaparım diye düşünüyordum bu konuda bilgilendirir msin beni. malum media dan map kısmını çıkartıp dosyaları tek tek kontrol etmek imkansız gibi bir şey bütün haritayı nasıl bu şekilde tek map yapıp üzerinde düzenlemeler yaptıktan sonra yeniden tek tek bölebiliriz? konu anlatımı olarak bile yapabilirsin bunu bence :D
Çıkarması basit uyarlaması sıkıntı :D

Moderatör tarafında düzenlendi: