Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
DbToMedia ile db'nin media satırlarını çıkartıp, SkillDataXXX'leri update yapabilir misiniz?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
pc yi restledim kaç kere kaç kere tekrar yaptım yok. Oyunda ki % ler görsel olarak eski ama etkisi var atıyorum str 50 yapıyorum etkiliyor chara girince ama görsel hep eski
RefSkill Tablosunda dogru param'ları yapıyorsanız skilldata.xxx enc'dede aynı şekilde yapmanız gerekiyor yani skildata'yı yanlış yapıyorsanız yanlış yerleri degiştiriyorsanız fakat db de refskill tablosunda dogru yerleri degiştirseniz bile etkisi olur fakat oyundaki görüntüsü aynı kalır

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Bu sorunlara ek olarak halen daha değişim olmuyor ise basılı olan premium'u silip, tekrar basın.

deniz8

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar öncelikle bana yardımcı olmaya çalıştığınız için çok çok teşekkür ediyorum sorunu çözdüm ve sonrasında özür dilemek istiyorum :D
Bu edit işlerinde yeni olduğum için mediaya import ettiğimi zannediyormuşum ben sadece skildataencxx dosyasını import ediyordum meğer media-server_dep-x-x-x-dosyalarının içinde olacak şekilde import edilecekmiş şans eseri denk geldi öyle import ettim ve oldu. Konu için teşekkürler kesinlikle doğru :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.