Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış PSD-BİLİŞİM ® | Silkroad Online Private Server Kurulum | OVH Sunucu Hizmetleri ! [ SABİT FİYAT GARANTİSİ İLE]

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konu güncellenecektir şuanda çalışmalarımız devam etmektedir . Aktif olarak sunucu satışımız sürmektedir . Domain'imiz kısa sürede hizmette olacaktır.

İşlemci:Intel(R) Xeon(R) E-2288G CPU @ 3.70GHz 3.70 GHz ( 2 CORE )​
✔ Bellek: 8GB DDR4
✔ Disk:100 GB NVME SSD
✔ Lokasyon:Fransa Ovh Lokasyon
✔ 1GBit Port
✔ Uptime: %99,99
✔ DDoS Koruması(Ücretsiz)
✔ Danışmanlık Hizmeti(Ücretsiz)
✔ 7/24 Teknik Destek(Ücretsiz)
✔ Tek IP Adresi(Ücretsiz)
✔ Server Files(Ücretsiz)
✔ Ek IP Adresi(Ücretli)

Fiyat Aylık 500 TL Kurulum Dahil

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
@MarsEDIT teşekkür ederim sanada hayırlı satışlar dilerim.

Ekran görüntüsü 2024-02-23 054326.png

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Üzülerek bu yorumu yapmak durumundayım. Yaklaşık 1 buçuk ay önce arkadastan edit sunucu aldım 3 aylik ek 2 IP ile beraber. Multimodül kurulumunda problem yaşadık ve twk modüle geçmek zorunda kaldık, alınan IP ler boşa gitti. Bu durum tabi ki problem değil. Asıl sunucuyu aldıktan yaklaşık 3 hafta sonra sunucu bir anda kapandı ve benim son bir kaç günlük çalışmam gitti ve bu olayın üstünden birkaç hafta geçmesine rağmen sunucu tekrar açılmadı ve çalışmamı alamadım ek olarak ücret iadesi yapılmadı ve arkadaşa ulaşamıyorum. Sonuç olarak 3 aylık sunucu ve ek 2 IP ödemesi yaptım ama 3 hafta sunucuyu tek modül olarak kullanabildim ve çalışmalarım gitti... Kısacası bu arkadaşla iş yapmanızı tavsiye etmem.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Üzülerek bu yorumu yapmak durumundayım. Yaklaşık 1 buçuk ay önce arkadastan edit sunucu aldım 3 aylik ek 2 IP ile beraber. Multimodül kurulumunda problem yaşadık ve twk modüle geçmek zorunda kaldık, alınan IP ler boşa gitti. Bu durum tabi ki problem değil. Asıl sunucuyu aldıktan yaklaşık 3 hafta sonra sunucu bir anda kapandı ve benim son bir kaç günlük çalışmam gitti ve bu olayın üstünden birkaç hafta geçmesine rağmen sunucu tekrar açılmadı ve çalışmamı alamadım ek olarak ücret iadesi yapılmadı ve arkadaşa ulaşamıyorum. Sonuç olarak 3 aylık sunucu ve ek 2 IP ödemesi yaptım ama 3 hafta sunucuyu tek modül olarak kullanabildim ve çalışmalarım gitti... Kısacası bu arkadaşla iş yapmanızı tavsiye etmem.
Yıllarımı verdim, gelen müşteri fiyatın yüksek dedi.
Ama çalıştığım müşterilerimin 1 tanesi 1 şikayette bulunmadı.
Ucuz etin yahnisi hesabını bilmeniz gerekli arkadaşlar.
Bu işi herkes yapar ama kimse kendi işiymiş gibi bakmaz.
Araştırın, danışın, yapın. Biz boşuna mı buradayız babayiğit?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Yıllarımı verdim, gelen müşteri fiyatın yüksek dedi.
Ama çalıştığım müşterilerimin 1 tanesi 1 şikayette bulunmadı.
Ucuz etin yahnisi hesabını bilmeniz gerekli arkadaşlar.
Bu işi herkes yapar ama kimse kendi işiymiş gibi bakmaz.
Araştırın, danışın, yapın. Biz boşuna mı buradayız babayiğit?
1000050310.jpg
@Sieger haklı 😀

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
Kanıtlarınızla birlikte şikayet bölümüne konu açarsanız çok sevinirim! Geçmiş olsun.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
269
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Eğer mağduriyet yaşadığınızı düşünüyorsanız ve kanıtlarınız var ise kanıtlarınız ile beraber şikayet bölümüne konut açmanızı tavsiye ederim.

Şikayetim Var

Keyifli Forumlar.
İyi Günler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.