Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü PServerCMS kurulumu

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Öncelikle merhaba arkadaşlar, uzun süredir sorunsuz basit ve işlevsel web panel arayışı içindeyim PServerCMS diye farklı bir panele rastladım tasarım ve işlevsellik bakımından acayip hoşuma gitti fakat kurulumu hakkında pek birşey anlamış değilim. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Bahsettiğiniz paneli inceleme fırsatım hiç olmadı, inceleyenler kuranlar illaki vardır.

Eğer geri dönüş olmazsa konunuza en müsait zamanda dener sizlere iletirim. :)

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Bahsettiğiniz paneli inceleme fırsatım hiç olmadı, inceleyenler kuranlar illaki vardır.

Eğer geri dönüş olmazsa konunuza en müsait zamanda dener sizlere iletirim. :)
Panel acayip hoş ve sade, kurulumu beceremedim çözen biri olursa çok büyük hayra geçer :giggle:

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Öncelikle merhaba arkadaşlar, uzun süredir sorunsuz basit ve işlevsel web panel arayışı içindeyim PServerCMS diye farklı bir panele rastladım tasarım ve işlevsellik bakımından acayip hoşuma gitti fakat kurulumu hakkında pek birşey anlamış değilim. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim ?

Arayüz görseli mevcut mu elinde merak ettim paneli

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
155 156 157 158 159 160
Panel sade ama pek çok özellik barındırıyor içinde daha önce ssn online de bu paneli kullandı, açıklık bir panele de benzemiyor daha farklı bir sistemle gibi. Yazılım ve ingilizce çat-pat olunca pek birşey şekillenmiyor kafamda :D

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Özellikleri güzele benziyor. Admin paneli de öyle. Görseli cok zayıf sanki tatil rezervasyon siteleri gibi bir görünümü var :) ama panel güzelse göründüğü gibi görsel kısmı halledilir

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Özellikleri güzele benziyor. Admin paneli de öyle. Görseli cok zayıf sanki tatil rezervasyon siteleri gibi bir görünümü var :) ama panel güzelse göründüğü gibi görsel kısmı halledilir
Aynen zaten sorun kurabilmekte kurabilsem görselin kralını yaparım bu panelede kurmayı beceremedim sıkıntı orada:D

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Aynen zaten sorun kurabilmekte kurabilsem görselin kralını yaparım bu panelede kurmayı beceremedim sıkıntı orada:D
Şuan aktif bi severim var bosta sunucu olsaydi bi denerdim müsait bi vakitte . Neyse çözeriz denemeye değer ^^

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.