Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Quest NPC

deniz8

.
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar ben yeni bir quest oluşturmak istedim ve oluşturdum ama npc konuşmaları bir türlü olmadı resimde gördüğünüz gibi sadece 1. yazıyor ve sağ taraftada aynı şekilde ama görev işlevi yerinde gidip görevi yaptığımda ödülü falan alabiliyorum.Sorunun textquest_queststringtxt inde olduğunu düşünüyorum ama olmuyor.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hemen bakalım sorun nerdermiş 2-3 dk beklersen media girdilerine bakıp yazayım öncelikle görevin gözükmesi için lua'ların içinde'ki ayarları düzgün yaptınızmı

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Server_Files>script> içindeki lua dosyalarında @QuestList.lua içine eklediginiz görevin adını
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
yazdınızmı görevin ismi gözükmez npc de yazmadıysanız bu kısmı

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
Quest'Luasının içine görevini eklediysen @SN_QNO_CA_GORIA_4.lua örnek olarak böyle bir lua yapıp içini düzenledin degilmi
düzenlediysen herşey tamamsa
@Questlist.Lua yı açıp Notepad ile
LuaInsertQuest(TYPE_ID, "SN_QNO_CA_GORIA_4.lua", "QNO_CA_GORIA_4.lua")

Böyle eklemen gerekiyor örnek olarak Yoksa o görevin ismi gözükmez npc de herşeyi dogru yapmış olsanda

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
define.bat ve Event.bat hariç , Questlist.bat ve Quest.bat ı çalıştırıp tekrardan scriptin içine attınızmı

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Görev İsimleri Bu Txt Dosyasında Bu Arada

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.