Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

100 Cap [Radium Aqua Reborn] Cap 100

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
ah ah keşke dosya.co silmeseydinde indirebilseydik geçen sene ocak ayında vardı sanırsam yetişemedim ne güzel forumca kullanırdık güzel guiler vardı twitch yayıncılar için falanda

Ekli dosyayı görüntüle 9652

Önemli olan şu hadi aldın filterı bir şekilde diyelim backdoor var kullandığında ip adressleri belli oluyor onu geçtim :D filteri geliştiremedikten sonra ne yapıcaksınız çok merak ediyorum phbot -pc limit kırıldığında nasıl fixlemeyi düşünüyorsunuz :D zaten 500 den fazla oyuncunuz olursa filter-makine paraları sorun olmuyor hiç bir zaman bu dosyayıda indirdim radium dosyasını fakat hepsi filter ile bağlantılı oyun içerisindeki entegre iu sistemleri rank sistemleri vs herşeyi filter dosyaları ile bağlantılı filter dosyaları olmadanda burdaki db client bir işe yaramaz malesef :D filter ile iş bitse zaten piyasada açık kaynak kodlu güncel filterlar mevcut kimse uğraşmaz artık bu tür şeylerle 500-1000 tl verip filter alıyor kafası rahat :D

Ü

Üye silindi 3096

Önemli olan şu hadi aldın filterı bir şekilde diyelim backdoor var kullandığında ip adressleri belli oluyor onu geçtim :D filteri geliştiremedikten sonra ne yapıcaksınız çok merak ediyorum phbot -pc limit kırıldığında nasıl fixlemeyi düşünüyorsunuz :D zaten 500 den fazla oyuncunuz olursa filter-makine paraları sorun olmuyor hiç bir zaman bu dosyayıda indirdim radium dosyasını fakat hepsi filter ile bağlantılı oyun içerisindeki entegre iu sistemleri rank sistemleri vs herşeyi filter dosyaları ile bağlantılı filter dosyaları olmadanda burdaki db client bir işe yaramaz malesef :D filter ile iş bitse zaten piyasada açık kaynak kodlu güncel filterlar mevcut kimse uğraşmaz artık bu tür şeylerle 500-1000 tl verip filter alıyor kafası rahat :D
Radium filter source code

gui dosyalarıda panel ile dediğin gibi epvpde paylaşmıştım fakat silmişler konuyu :D panel dosyalarının içinde gui işleride

1601927011452.png
1601927018186.png
1601927023226.png
1601927028624.png

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Radium filter source code

gui dosyalarıda panel ile dediğin gibi epvpde paylaşmıştım fakat silmişler konuyu :D panel dosyalarının içinde gui işleride

Ekli dosyayı görüntüle 9653
Ekli dosyayı görüntüle 9654
Ekli dosyayı görüntüle 9655
Ekli dosyayı görüntüle 9656

Dediğim gibi uğraşınca bişeyler çıkar ama bu kadar vakit harcamaya değermi orası soru işareti :D bu oyunun olayı panelde bitiyordu. şahsen ben uğraşmıyorum yeni filter filter geliştirme vs hiç gerek yok :D

Ü

Üye silindi 3096

Dediğim gibi uğraşınca bişeyler çıkar ama bu kadar vakit harcamaya değermi orası soru işareti :D bu oyunun olayı panelde bitiyordu. şahsen ben uğraşmıyorum yeni filter filter geliştirme vs hiç gerek yok :D
kod olarak loglama eklendiyse deaktif edilebilir belki bi paylaşsanda bari nasılsa kendin bile kullanmıyormuşsun maxiguard kullandığına göre serverinde bir sıkıntısı oldu :D paylaşta bari belki bi işe yarar
:D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.