Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Rebellion filter

• Konbuyu başlatan bardo41
  • Başlangıç tarihi
B

bardo41

Arkadaşlar muhabın güncel filter databesesi dll leri mevcut eski exeye bu yeni dll leri ve yeni databeseyi eklemek mümkünmü yardımcı olabilecek kimse yokmu

Ü

Üye silindi 3096

Yanlış anlama ama bize gonderdigin exenin işlevi nedir bu bildigin globalmanager gibi modüllerin kapatilip tekrar acilmasini sağlayan bir yazilim gibi gozukuyor o zaman guardla herhangibir bağlantısının olmamasi gerek olmasi mantiksiz çünkü. bunu sr.module manager ile zaten yapabilirsin

Yeni surum gs dll ile mi okuyor özellikleri maxiguard gibi proxy tabanlımı nedir ?

Veya yeni guard exesinin oldugunu varsayalım adam sonucta aptal degil yeni eklediği özellikleri icinden alip eski guard exesine entegre etmedigin surece yeni dll deki hicbir özelliği eski guard okumayacaktir
babel.net koruma koymuş mini module manager.exe 'ye sadece aç kapat işlevi görüyor o kadar dbden işlem yapıyorsun yaptığın özelliğin aktif olması için restart demen gerekiyor :D

x64 Babel v7.0.0 - 8.5.0.0 .NET Obfuscator

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
409
Ödül Puanları
63
Kendimi tekrarlamaktan nefret ediyorum al maxiyi rahatina bak her özellik var varsayiyorum pc limiti kirildi ( ki daha örnek olacak bi vakaya rastlamadım ) güncellemesi oluyor karsinda muhattap alacagin insanlar var hizmet on numara Daha insan neden macera arar ki ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Discord baksana bi dlleri atarmısın localde test etcem
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bak bu adama lisans sağlamışsın :D programı alıp 1 ay kullanmış yani bu bile beğenmemiş sanırsam :D sen paylaş biz kullanak :D (not sro ile işim yok forumdakiler kullansın yani :D )

@ZTX_100 ah ah :D keşke paylaşsan şu filteri sana bi hayrı yok başkalarına dokunsun hayrı bari :D boşa para verdin kullanmıyon bi işe yarasın :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.