Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

ecSRO Paylaşım SSN Filter v1.5.3b Source Code ( Oyuna Giriş Sorunsuz)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,105
Ödül Puanları
113

IPADRESINIZ= Kendi İP Adresiniz yazınız
SQLADRESINIZ= Kendi SQL adresinizi yazınız
SIFRENIZ=SQL Şifreniz

Ardından Derleyiniz
oyuna girerken 15777 portuyla giriş yapcaksınız

Oyunun inilerdeki Portları
GatewayServer= 15779
AgentServer ise =15884 olacak

Sourceyi düzgün derledikten sonra Klasör içerisindeki SSNFilterSettings.json dosyasını .exe ile aynı yerde bulundurunuz.

1705051408097.png

1705049790749.png

Credits == BIQ

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,105
Ödül Puanları
113
Ellerine sağlık VSRO'ya uyumlumu ?
Denemedim vsroda ecsro için paylaşmışlardı ama uyumludur tahminen otopot falan basıyor güzel olay ecsro için :D 150-200 oyuncu oynatmış sv sahibi öyle yazmış bu filterle :D

AutoSelect özelliği falan var güzel bi olay oyunda !autoselect yazıyon mobları otomatik seçiyor :D

1705071565306.png

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba paylasim icin tesekkur ederim. Lakin filter ile giris yapmaya calistigimda oyun acilmiyor. Filtersiz denedigimde giris yapabiliyorum.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,105
Ödül Puanları
113
Merhaba paylasim icin tesekkur ederim. Lakin filter ile giris yapmaya calistigimda oyun acilmiyor. Filtersiz denedigimde giris yapabiliyorum.
filter source kodları arasında ipgirilecek yerler var düzgün ip adresini girip derle. girersin. ve sql bilgileri giriş yapılcak yerler var.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
filter source kodları arasında ipgirilecek yerler var düzgün ip adresini girip derle. girersin. ve sql bilgileri giriş yapılcak yerler var.
bircok defa kontrol ettim. her seyi dediginiz gibi yaptim fakat yine de olmuyor. projeyi actigimda Newtonsoft.Json dll i eksik gosteriyordu ve bu yuzden hata veriyordu. Nuget ile yeni surum indirip derledim bundan dolayi kaynaklanma ihtimali var mi?

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Dosya indirilmiyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.