Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Relase Best Avatar 2019 All in One (Wing/Dress/Hat/Attach)

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
:ROFLMAO: yılbaşı hediyesi olarak paylaşmıştım resmen sırf bunu 250 liraya satmaya çalışanlar bile var ben paylaştıktan sonra editorum diye geçinenler :D kendi yapmış gibi paylaşanlar :D
aman allahım :D para veren çıkmamıştır umarım yani bunlara internette arasan bulurdun ocaktan sonra :D
Paylaşmayı seven bir insanım allahtan kıymetimi bilen sayılı adam dediğim kişi var

6QCYaab.jpg
Abi o yorum ne öyle ? tespitin dibi ?

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
@bardo41 knk ilk Sen Buldun Zaten Adam Blandercı İstegini Yapıyor Millet Bilgi Sahibi Olsun Knk Bırak Yararlansınlar

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
most female hats cause a crash

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar şuanlık linkleri ekliyorum işlerim dolayısıyla oyun içi resimlerini paylaşamıyorum deniyen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim görüntü
Merhaba arkadaşlar uzun uğraş sunucu forumdaki ve facedeki bir arkadaşın yardımıyla şifreyi çözmüş bulunmaktayız ve sizlerle paylaşmak istedik yakın zamanda oyun içi görüntüler eklenip konu güncellenecektir şuanlık dosyaları paylaşıyorum oyununa ekleyen herkesin konuya yorum yapmasını ve oyun içi resim eklemesini rica ediyorum.

rar pass: vsrobiz
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

thnx to: @AnqeLShate
Merhaba. Databaseye eklenmesi gerekenler yok içerisinde. Ne yapmam gerektiğini söyler misin?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yahu bu avatar için ne yorumlar gelmiş bence çöp herkesin zevki farklı ama oyunun orjinalliğini bozuyor bana kalırsa nerde o eski emekçilerr beni anlayan isrodakiii..
Bu arada bu arapların forum sayfasında şifresiz olarak paylaşılmıştı herkes indirmişti.. şifre kırmayla niye uğraştınız ☹️

Ü

Üye silindi 1104

Yahu bu avatar için ne yorumlar gelmiş bence çöp herkesin zevki farklı ama oyunun orjinalliğini bozuyor bana kalırsa nerde o eski emekçilerr beni anlayan isrodakiii..
Bu arada bu arapların forum sayfasında şifresiz olarak paylaşılmıştı herkes indirmişti.. şifre kırmayla niye uğraştınız ☹
ben paylaştıktan sonra kendileri isim koymuş kendi kendine 2019 avatar shared by eb misal salladım eb ismini :D
epvpde ilk ben paylaştım tarihlere bakabilirsin

derv0

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bunları db ye eklemiyor muyuz sadece media'ya mı eklenecek

derv0

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bunlar db'ye eklenmeyecek mi sadece media içerisine eklesek yetiyor mu ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.