Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Roc Teleportu Jangan gate ekleme

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar jangan teleport'a roc girişini aktardığım zaman ısınlanmaya bastığım zaman bu şekilde kalıyor acaba sorun nedir ?

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

_RefRegionBindAssocServer Roc 1 olarak ayarlı açıktır.

unknown.png

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
hata kodun içinde saklı zaten world 1 den başka ekli olan bir world gidebilmen için o regiona baglı world ID tanımlaman lazımki ki oraya gidebilesin yoksa boyle teleportta kalır.

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
hata kodun içinde saklı zaten world 1 den başka ekli olan bir world gidebilmen için o regiona baglı world ID tanımlaman lazımki ki oraya gidebilesin yoksa boyle teleportta kalır.
Biraz daha açıklarmısın kafam durdu resmen daha önce çözdüğüm şeyde bile tıkanır oldum

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Oyun acıkken _RefRegionBindAssocServer 1
yapıp sadece Game Servere restart atmissanız o bölgeye gidemezsiniz..

GameServer ile birlikte Shard Manager in de restartlanması gerekir
Şuan dediğinizi deniyorum kısa sürede dönüş yapıcam
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@GameCodex Gülsem mi ağlasam mı bilemedim insanın kafası dolu olmasın daha ne diyim sorunum çözülmüştür :) (y)

Oyla 0

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
720
Ödül Puanları
93
there are 2 things one you try to enter a closed area 2 the gameserver will tell you a message which is the problem 3 if you forced to enter by changing Region without taking into account the world of the area this will happen

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.