Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

RSBot v2.9 has been released! [AUTO TRADE FEATURE]

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
350
Ödül Puanları
263
RSBOT v2.9 yayımlandı. [OTOMATİK TRADE SİSTEMİ]
İndirme ve yenilikler için lütfen github geliştirme sayfamıza bakın.

Eğer destek olmak isterseniz bir kahve ısmarlayabilirsiniz.

Tozier

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyunu bot mu oynuyor, oyuncu mu?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,497
Ödül Puanları
113
bot cok guzel ama bir sorunu var diger botlar gibi item toplamada sıkıntı diger botlarda toplama ayarlarında kasmaya start verip baslamasa bile yerden alıcagın almayacagın itemleri görüyor ve almıyor bunda ise kasmaya basmassan itemleri yerden alıyor alma dedigin itemleri bile sbot ve mbotta alma dedigin anda botu baslatmasan bile toplamıyor alma dedigin itemleri bunda baslatmadan hepsini topluyor anca kastıgın zaman pet baslıyor toplama dedıgın itemleri almamaya botla girsen bile yerdekılerı topluyor toplamaz ise super olur ınsallah onada bir ayar cekersenız super olur simdiden ellerinize saglık.

Duxets

.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
2 yıldır takip ediyorum nerdeyse. Şu botun geliştiğini görmek çok güzel.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
HOCAM ÇALIŞMALARINIZI TAKİP EDİYORUM TEŞEKKÜRLER LAKİN BU BOTU BEN ÇALIŞTIRAMADIM ATLADIĞIM BİR ŞEYMİ VAR KOLAY GELSİN