Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Rütbe scroll ları hakkında

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
selam arkadaşlar db mevcut rütbe scroll ları vardı çalışmıyordu. sro_log a prosedür girdim scroll lar şu şekilde çalıştı bastığın anda oyundan atıp client crash oluyor ve tüm oyuncuları atıyor oyundan. oyuna girince rütbe gelmiş oluyor sorun bu arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim (DB de vardı ben ekleme yapmadım bu arada)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
hazır db kullanmakta samet cildir diye biri varya hani elysion sro dbsini paylaşmıştım :D onu kullanmakta çözümünü bence sıfırdan scroll ile rank verme konularını incelesin o dbdeki hwanla ile ilgili şeyleri silsin kendisi eklesin prosedürü

Bunu halletmesinin tek yolu . Eskileri yokmuş farzedip yenilerini eklemek . Eski yaşadığı sorun çözülür ama yenisi hakkında bir şey diyemem . Bazi sorunlara kafa yormak lazım uzaktan başkalarının şunu yap bunu yap onu ekle bunu ekle demesiyle olmaz maalesef.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bunu halletmesinin tek yolu . Eskileri yokmuş farzedip yenilerini eklemek . Eski yaşadığı sorun çözülür ama yenisi hakkında bir şey diyemem . Bazi sorunlara kafa yormak lazım uzaktan başkalarının şunu yap bunu yap onu ekle bunu ekle demesiyle olmaz maalesef.
aynen öyle uzaktan lafla yürümüyor bi 5 tane eklemek gerek tabi bilen birin yapması mantıklı :)

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Log a ne eklediysen buraya atarmisin

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Log a ne eklediysen buraya atarmisin
IF (@ItemRefID = 72261 and @Operation = 16)begin
update SRO_VT_SHARD.dbo._Char set HwanLevel = 94 where CharID = @charID
end

IF (@ItemRefID = 72262 and @Operation = 16)begin
update SRO_VT_SHARD.dbo._Char set HwanLevel = 95 where CharID = @charID
end

böyle gidiyor 20 tane kadar

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
IF (@Operation = 41 AND @ItemRefID = 72261)
begin
end

Bu kodu hwan 94 le değiştir oyuna gir 94 nolu titleyi kullan bakalım bi

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
IF (@Operation = 41 AND @ItemRefID = 72261)
begin
end

Bu kodu hwan 94 le değiştir oyuna gir 94 nolu titleyi kullan bakalım bi
Değişen hiç bir şey olmadı oyundan attı ve crash oldu yine

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Anladım şuan için buradan verebileceğim yardım bu kadar gerisi senin tek tek incelemene kalıyor

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
textuisystem.txt
hwanleveldata.txt
itemdataxxx.txt
textdata_object.txt

Bu media kısımlarını düzenleyin mutlaka eksik var. Crash'te alınan dump'u yollarsanız oradan da bakabiliriz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
DMP Üzerinde değişiklik mi yaptınız bilmiyorum ama hata göremiyorum, standartların dışında konu ile alakalı.

Yukarı da yazdığım dosya isimlerini bir kontrol edin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.