Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Salamander blow skili hk.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba arkadaşlar.
Salamander blow skili orjinal halinde: 30 saniye yeniden kullanım süresi ve skill vurma süresi 8 saniye ve 6 atack vuruyor.
Ben bunu skill vurma süresini 5 saniyede 6 atack yapmasını istiyorum yani seri seri vuracak damageleri.
Konu için yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

Çözüm
Salamander bugu için yapıyorsanız bunu, buna gerek yok.
Tüm Return scrolların iptal etme süresini 0 ms yapın. Bu bug çünkü return basıp iptal edince oluyor. Skiller arası geçiş için ayarlama yapmak istiyorsanızda refskill tablosundaki Action_ geçerli olan colunumlardaki değerleri değiştirip deneyin.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,512
Ödül Puanları
113
select*from _RefSkill where Basic_Group='SKILL_EU_WIZARD_FIREA_SPRAY_B' //Database tabloda skilleri bulabilirsin

update SRO_VT_SHARD.._RefSkill set Action_ActionDuration=560 where Basic_Group='SKILL_EU_WIZARD_FIREA_SPRAY_B' // burdan 560 yaparak ayarlama yapabilirsin

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
osbo verdiğin bilgi yanlış bir bilgi konuyla alakası olmayan bir bilgi yanlış yönlendirme .

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,512
Ödül Puanları
113
Kusura bakmayın süre kısıtlama yapmak istediğini sandım

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Salamander bugu için yapıyorsanız bunu, buna gerek yok.
Tüm Return scrolların iptal etme süresini 0 ms yapın. Bu bug çünkü return basıp iptal edince oluyor. Skiller arası geçiş için ayarlama yapmak istiyorsanızda refskill tablosundaki Action_ geçerli olan colunumlardaki değerleri değiştirip deneyin.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.