Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Saygıdeğer üye arkadaşlarımız lütfen paylaşım yapınız....

Ü

Üye silindi 614

vsroda çalışmıyor :)
Birşey soracağım mob mobtur niye çalışmaz ki bir sebebi varmı acaba ? Misal vsro JRM108 salladım burdaki yazıyı blackrogue JRM204 gibi birşey sanırım o bsr bmt bsk gibi dosyalardaki yazıyı vsronun kodu yazsak düzelir mi

Q

quantizz

Birşey soracağım mob mobtur niye çalışmaz ki bir sebebi varmı acaba ? Misal vsro JRM108 salladım burdaki yazıyı blackrogue JRM204 gibi birşey sanırım o bsr bmt bsk gibi dosyalardaki yazıyı vsronun kodu yazsak düzelir mi

Vsro yeni modellemelerin hiç birini desteklemiyor. Skill,monster,navmesh,item vb . şeylerin hiç biri çalışmıyor. Isro'dan alınma hiçbir item direkt olarak çalışmaz. Ancak bmt uzantılı dosyaları düzenler isen vsroya uyumlu şekilde ancak o zaman çalışır ki bu da çok zahmetli bir iş. Sen burada arkadaşa demişsin çekebilirsin dosyaları diye. Aslında hiç gerek yok. JSRO-R clientinde hepsini bulabilirsin ancak vsroda çalışmıyor. Hatırlarsan eğer 120+ skillerin animasyonları hep yarımdır vsroda örnek olarak bunu söyleyebilirim.

Ü

Üye silindi 614

Vsro yeni modellemelerin hiç birini desteklemiyor. Skill,monster,navmesh,item vb . şeylerin hiç biri çalışmıyor. Isro'dan alınma hiçbir item direkt olarak çalışmaz. Ancak bmt uzantılı dosyaları düzenler isen vsroya uyumlu şekilde ancak o zaman çalışır ki bu da çok zahmetli bir iş. Sen burada arkadaşa demişsin çekebilirsin dosyaları diye. Aslında hiç gerek yok. JSRO-R clientinde hepsini bulabilirsin ancak vsroda çalışmıyor. Hatırlarsan eğer 120+ skillerin animasyonları hep yarımdır vsroda örnek olarak bunu söyleyebilirim.
Sıkıntı orda işte Jsro R client nerden bulabiliriz sende var fakat paylaşırmısın ?‍♂️ zorbeyx?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.